bugün

(bkz: beddua)
(bkz: göstereyim mi) ya da (bkz: gösterelim anam)
içimden geçenleri allah biliyor ya fena halde beddua ettim.
sözlükte kötüleyenleri eksiledim.
yarım ekmek arası kokoreç yiyecektim, ama nedense vazgeçtim.
3 tane çocuk doğurdum, çok ciddiyim. haydi bakalım. hepsini saldım çayıra, tayyip kayıra.
anamıda aldım gittim.
her gün küfür ettim.
istavroz çıkardım, memleketime gavur diyen liderimin yüzünü kara çıkarmamak için dinden imandan bile çıkarım.
küfür ettim.
Takla attım.
gemiciklere baktım ayrıca köprüden geçerken. benim biricik büyük orta doğu projesinin eş başkanımın çocuğuna aldığı, gemiciklere şöyle bir baktım ve van münüt dedim kendi kendime...
haşmetli rte hazretlerini(!) allah başımızdan eksik etmesin diye(!) seçmenlerine vekaleten koyunlar eşliğinde "tayyibim çok yaşa" nidalarıyla kutsuyoruz. daha ne yapam.
bugün sevgili liderimiz için tiner çektik. dindar değil tinerci bir nesiliz.
--spoiler--
nazar duası öğrendim.
--spoiler--
dinden çıktım bugün evet tam olarak yaptığım budur.

eksileyin la.
daha da davos'a gitmedim.
oğluna hediye etsin diye gemicikler yaptırdım.
dimağsız, kanmış akp seçmeni: uyumaya devam ettim (ki rahat rahat çalma-çırpma, bölme-parçalama faaliyetlerine devam etsinler).
şerefsiz, hırsız akp seçmeni: ihaleleri kapmaya, iktidar olmanın avantajlarıyla çalmaya-çırpmaya devam ettim (ki tayyip büyürken bende it üzerindeki bir kene gibi büyüyeyim).
attan düştüm..
satılabılecek devlet mallarını çıkarıdm..
avustralya başbakanı julia gillard ile görüşme sırasında kafamda top sektirdim.*
evimi 49 yıllığına araplara kiraladım.
tuvalet kağıdını 24' lüsünden aldım liderimiz tayyip için. zira olur olmaz sıçıyor memleketin içine.
puding yaptım.