bugün

yazarlarımızın akp'ye gönül vermiş dostlara önerileridir.

yanınıza bol bol bim torbası alın malumunuz makarna, kömür havada uçuşacak bugün, birde servislerinizden indiğiniz yere iyi bakın malum kaybolma ihtimaliniz olabilir, birde otobüs koltuk numaralarınızıda kontrol edin, burası benim yerimdi falan tarzında tartışmalar yaşanmasın aranızda.

birde selam söyleyin çok çok..
eli ayağı tutuşan solculardan önerilerdir. lsahjdkal demek ki türkçe olimpiyatlarıyla birleşseymiş adam türkçeyi unutacakmış. evet.
''tayyib şaşırma sabrımızı taşırma'' sloganı çok yakışıyor sizin gibi maklube kafalılara. devam ettirin. ''akapeliyiz akapeliyiz yihuuuuee'' de diyebilirsiniz.
türkiyemizin taksimden, gündoğdu'dan, ulus'tan, kızılay'dan, cumhuriyet meydanlarından oluşmadığını fark edin, vakar bir şekilde mitinge gidin, tatsızlık arsızlık çıkarırsanız da biber gazı, cop ve tazyikli su yemeye hazırlıklı olun, çünkü kanunlar hepimiz içindir.
gitmeyin...

eğer hala biraz onurunuz kaldıysa, eğer "haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" lafını duyduysanız, eğer çocuğunuzu üremek için değil de bu dünyaya saygın bir birey yetiştirmek için yaptıysanız ve aydınlık bir gelecek istiyorsanız, eğer çocuklara, kadınlara tekmeler atan, gaz sıkan, plastik mermiyle saldıranları "alçak" diye tanımlıyorsanız, eğer bugünler geçip gerçekler tamamen ortaya çıktığında ben bu zulmü, vahşeti mi alkışladım diye kendinizden tiksinmek istemiyorsanız...

gitmeyin...