bugün

herkes bundan şimayetçi. karşılıklı güven anlaşması imzalayarak buna bir son verelim.
Özellikle tek çocuksanız işiniz zordur.
beni hala tanimamissiniz demektir.
ölümüne seviyorum diyip 1 hafta sonra gidenleri söylemiyorum bile.
Bu zamanda değil her zaman için geçerli olmuştur bence zaman değişebilir ama insanların tutarsızlığı aynı bırakmam diyen bırakır seni hep sevicem diyen senden nefret eder senden bir şey saklamam diyen saklar bana güven diyen de ağzınıza sıçar bu böyle.
Arkadaşlar kimseye güvenmek zorunda değiliz.

Sadece götümüze güvenmeliyiz hatta. Şahsen ben öyle yapıyorum.
vardir ,siz kendinize guvenin yeter.
Ömrümüz bu kadar kısacıkken, kötülük, kalp kırma peşinde koşan insanlarım sebebiyet verdiği durum.

Azıcık bir durun ya, paldır küldür sığır gibi yaşıyorsunuz. Az kibar olun. Sevin hayatı.
O insanı bulamamak desek daha doğru olur. Çok az da olsa var kaliteli, seviyeli insanlar. Karşımıza denk gelmesi belki de şans.
bir yanılgıdır.

sadece yapılması gereken sınırları biraz açmaktır. sonrasında her şey güzelleşir.
Zamanımız o kadar kötü ki. insanlar o kadar nefislerine ve uçkurunlarına düşmüş ki, herkes birbirini aldatma peşinde. Herkes daha fazla erkek/kadın ile beraber olma peşinde. Facebook,Twitter, Instagram, Snapchat, Tinder, Whatsapp, Swarm hiç de masum kullanılmıyor. Biraz ilgi gören erkek/kadın'lar hemen diğerine koşuyor.

Kime, nasıl güveneceğiz bu kadar caydırıcı etki ve karaktersiz insan varken ?

Bütün gün boyunla onlarca erkek/kadın'la konuşan insanlara nasıl inanıcaz ?

Bu kadar mezhebi genişlik nedir, bu modernlik midir ?

Hiç mi düzgün insan kalmadı şu memlekette ?

Herkes mi götü kalkınca hemen diğerini şutlama peşinde ?