bugün

vurduruyordur. *
amaçsızdır. can sıkıntısı içine düşmüştür.
ortalık eli ç.kündeki erkeklere kalmasın diye. tek sebep bu!
Bir yazarla sohbet etmek. En azından benim amacım bu.
iğrenç fantazi dünyanızı süsleyecek sebeplerden değildir emin olun. Can sıkıntısı uyku tutmaması yazmak istemek vs. uzar gider bu liste. hadi diyelim o sebepten geldi sözlüğe. ne yapabilir Allah aşkına. (bkz: neler geldi aklınıza bu kısa saniyelerde)
Gunahini almayin. Kendi kendine takiliyordur. Vakit gecirmek icin.
yazi yazmaktir. baska ne olucak ?
memelerini emdirmektir. dibini dövdürmektir.
Sözlüğü normal amacıyla kullanmaktır belki he siz de deneyin biraz.
Kesinlikle Sözlük yazarı erkeklerle Fingirdeşmek değildir.
bu başlığa yorum yapan azgın boğaların kızlarla muhabbet etme cabası olyyyooooooo.
önce buradan erkek düşürüp sonrada kömürlükte biiiiiiip.
Sıkılmıştır, yazmayı ve okumayı seviyordur, boş zamanını böyle değerlendirir işte. Siz de fazla önyargılısınız yahu
Belki yaptığınız hataları düzeltmeye çalışan bir gammazdır kim bilir...
Canı sıkılıyor olabileceği aklına gelmeyen yazar başlığııdır.
Bunu sorma cehaletinde bulunan yobaz sorusudur. Bunun gibi kişilere kalmamıştır kimsenin amacı. insanların giyimine bakıp yorumda yaparlar, eteği kısa diye tecavüzü hakketmiştirde derler. Efendi bu saatte burada olan erkeğin amacı nedir o halde ? Size kalsa kadınlarımız sokağa çıkmasın zaten.

Not: penisliyim.
sözlük erkekleriyle özel mesajlarda aşna fişne etmektir. anası babası da bağlattığımız internette kızımız ilim irfana ulaşıyor sanıyor. çok yazık diyen arkadaşa soruyorum, sen ne yapıyorsun sanki pezevenk.
sözlük erkekleriyle özel mesajlarda aşna fişne etmektir. anası babası da bağlattığımız internette kızımız ilim irfana ulaşıyor sanıyor. çok yazık.

(içses: şimdi kızlar gelip çemkirmeye başlayacak, bayılıyorum bu başlığı hortlatmaya).
Can sıkıntısıdır. Abuk subuk cevaplar veren beylere sormak lazımdır deneyimli misiniz vurdurmakta diye. Hoş değil.
Biz erkekler gibi oda insandır kardeşim.
Yarına yetiştirmesi gereken proje için çizim yapıyor olabilir. Bu uğurda parmaklarını feda etmiş olabilir. Ve burada saçma sapan erkeklerin yorumlarını okumak zorunda da değildir.

Şaka ya, muhtemelen seks.
çiftleşmek ve çoğalmak için kaliteli gen arayışındalardır. maşallah.
okumak ve yazmak.hayal gücüne bak arkadaş.
Sozlukten igrenmektir. Evet entryleri okuyup okuyup igrenmek. Gidisimi hizlandirmak icin kendimi zorla igrendiriyorum ve bugun cok igrendim gercekten.

Ayrica da kimsenin umrunda olmayan amaclardir.
Bu saatte sözlükte dolaşan kızın bir amacı yoktur.

Binaenaleyh sözlükte kız yoktur.