bugün

Bir kaç yıl önceydi sanırım, bir adet posta gazetesi alarak çayımı alıp kurulmuştum şirkette,
nasıl bi hata yaptıysam daha da almadım zaten o gazeteyi..
Aha bu abiye :

görsel

Şu soru yöneltilmiş :

Hasta ergen: Sayın hocam,* 19 yaşındayım penisimin boyu 9 santim. arkadaşlarım penisin bronzlaştırılarak uzayabileceğini söylüyorlar.
böyle bi' şey var mı? bunu doğal yoldan mı yapmalıyım yoksa solaryuma mı gitmeliyim?
sizce hangisi?

Bu entry'i okuyan kızlarımız lütfen korkmasın, ürkmesinler. Zira bu sığır kardeşim türünün tek örneğidir.
Olum bu nasıl bi soru lan ?
kanım dondu şerefsizim, bu muhabbet nasıl bir ortamda gelişmiş olabilir ?
Konu nedir lan herşeyden önce ? Tamam erkeklerin ergenlik dönemi biraz sıkıntılıdır, ama bu ne lan ?
Çok soru sordum ama, erkekler kendi aralarında gerçekten böyle konuları çok nadir konuşurlar..
Bu dübürükler fazla zenci filmi izlemişler sanırım..

Brazzers'daki kel abiye selamlar..*
afrika'daki penis boyu ortalamasına baktığımızda, doğru sayılabilecek bir yöntemdir.

not: ortalamayı ben araştırmadım, isviçreli bilim adamları...
Penise taş bağlamaktan hallice yöntem.
Solaryuma girmek beni biraz düşündürdü şayet ;

(bkz: penis solaryumu gelmiştir)
ben çok güldüm allahta sizleri güldürsün panpalarım. şaka bir yana penis büyütmek için uzak doğu kökenli birkaç egzersiz ve uygulama vardır. bu uygulamalar neticesinde penis kişilerin vücut yapısına göre bir ila üç santim kadar uzatılabilir. bir miktar kalınlaştırılabilir. buradaki amaç kişinin kilo durumuna göre penis kökü dediğimiz kısmın yedi sekiz aylık uygulamalar neticesinde penisin bu vücuda gömülü kısmın kalıcı bir şekilde dışarıya çekilmesidir. penisinizi ovalayarak üçte iki oranında sertleştirin baş kısmından tutarak belli bir güç uygulayarak ileri doğru çekin aynı zamanda sağa ve sola yatırarak tekrar ve tekrar lastik uzatıyormuş gibi ileri doğru çekin ve beş on saniye bekleyin bırakın tekrar çekin çekerken dairesel hareketler yapın soldan sağa otuz kez sağdan sola otuz kez tekrarlayın. sonra yarı sertleşmiş penisinizi önce sağ baldırınıza tokatlayarak şaplatın otuz kez sağ otuz kez sol baldırınıza doğru şaplatın bu penisteki kan dolaşımınıda düzenler. her gün bu uygulamaları yapın. aylar sonra penis kökü vücuda gömülü yerden dışarı doğru çıkacaktır. bu durum şişman kişilerde daha fazladır. penis kökünün tamamen dışarı çekildiğini test etmek için penisinizi tamamen sertleştirin ve bakın penis yerle paralelse yani vücuda doksan derece bir açıyla duruyorsa olay tamamdır fakat yukarı doğru yani karnınıza doğru yaklaşıyorsa içerde bir miktar gömülü kök daha vardır demektir uygulamalara devam edin.sağda solda penis büyütücü haplara itibar etmeyin hepsi safsatadır. penisi kalınlaştırma dersinide başka bir zaman yaparız panpalarım ellerim ağrıdı lan yazmaktan...
ayakkabı boyasıyla siyaha boyanarak penis büyütülmez ama penisi büyükmüş imajı verilebilir. denemekte fayda var. zaten kızlar 8 santimden sonrasını hissetmiyorlarmış. ezik ibne seni. herkesin benim gibi 17 cm olacak değil ya nihahahahaha.
Bir kaç beyinsiz ergenin düşlediği ütopyadır.