bugün

ing. ayrılmak.
Scarlett Johanson ve Peter Yorn'un 8 Eylül'de çıkardığı albüm..
insan scarlett johanson'u sevmese bile meraktan bu albümü dinler diyorum.

öncellikle scarlett'den bahsedelim.seside kendisi gibi güzel.Bu onun müzikal anlamda ikinci denemesi.ilki; "Anywhere i lay my head" di.Bunu hemen hemen tüm müzik elestırmenlerı yerden yere vurmustu.Ama orda tamamen farklı bir havadaydı.Burada baska bir sound da ve eger ileride de müzik yapıcaksa boyle devam etmelı.Bu ona gercekten cok yakısmıs,bi bakımdan kendını bulmus.

Pete dönersek eğer her zamanki havasinda.yine çok iyi vokaller.bu albümün çıkmasıda onun fikri.scarlett'e bunu teklif eden kendisidir.

Break Up albümündekı tum sarkılar sızı rahatlatan türden.Scarlett'in sesi tüm sarkılara cok ıyı uymus..toplam 9 parça var.Çıkan ilk single Relator.Relator iyi bir parça ama albümde ondan iyi parcalarda bulmak mümkün..Clean,Search Your Heart ve Blackie's Dead albümün en iyi parçaları..Ayrıca Big Star'ın I Am The Cosmos parcasınıda yorumlamıslar.

Pete ve Scarlett iyi bir ikili olmus ve albümü sevdirmiştir bana.Özellikle bu sarkıları uzun araba yolculuğunda veya romantik bir aksam yemegınde dinleyin insana öyle dahada güzel gelir.denedim bizzat.

tracklist

01 Relator
02 Wear And Tear
03 I Don't Know What To Do
04 Search Your Heart
05 Blackie's Dead
06 I Am The Cosmos
07 Shampoo
08 Clean
09 Someday