bugün

sırf nickinden dolayı kendisine daima artı vereceğim yazar. *
100 numaralı nick.
hoş sohbet birine benziyor. * *
süper yaratıcı bir nicke sahip yazar. *
akrep burcu yazar. hoşgelmiş.
inci sözlükten olmadığına % 100 kanaat getirdiğim iyi bir yazar arkdaşımızdır.
gerek yazıları olsun ,gerek muhabbeti ile sözlüge renk katmış hoş ve cana yakın bi arkadaşimizdir.
inciyle cinciyle işi olmayan, yalnızca uludağ ve zengin de yazan 1 adet uslu yazar.
*kaliteyi uzaklarda aramayın; brazzers daki kel adam®

- ekşide de yazmıyorum. yeni bir yazar çıkmış orda da aynı nickli, o da ben değilim.

- gün itibariyle alem sözlükte de aynı nickli bir yazar çıkmış, o da ben değilim.
sözlükte ilk iletişime geçtiğim nesildaşımdır kendileri. soad hayranı olmasıda ayrı bir güzelliktir.
nickini incide gördüğüm fekat kendisinin apayrı biri olduğunu öğrendiğim über nickli nesildaşım.
nick budur denmesine sebep olan yazar.
hoş sohbet bir yazar.
10 numara nick.
kendisi bir counter strike 1.5 oyuncusudur ayrıca,insanları iyi motive eder.
nickine vurulduğum bir şahsiyet, entrye bakmadan direk nickine gönlümü veresim var.
yazılarını özellikle takip ettiğim yazardır. *
sohbetine doyum olmayan, esprili, hatırnaz bir yazardır.
yazdıklarına bakınca nickiyle birlikte kendisinide sevmiş olduğum yazardır. gerçekten böyle kaliteli yazarların sözlükte bulunması beni mutlu ediyor. kendisinden tek temennim sözlükte güzel yazılar yazsın ve okuttursundur. şimdiden kendisinin eline ve emeğine sağlık.
hoş sohbet bir insandır efenim kendisi. azcık bir diyalogta bile bunu hissettirmiştir.
(#9895206) entrysi ile güldüren yazardır.
saygıdeğer bir nicke sahip yazar.*
nickiyle sarmıştır.
uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan, fakat bugün açtığı başlıkla sözlük alemine dönüş yapan kafadar yazar.
(bkz: nickiyle yarmıştır)
kendisini sabırlı, yardımsever bir insan olarak gördüğüm nesildaş.**
zeki ve espiritüel bir yazar.
takipteyiz.*