bugün

arkadaşlarımın benimle gerizekalı diye dalga geçmesine fırsat veren facebook uygulaması. *
hile yapması mümkün olan oyun. öyle 5000-10000 puanlılar hile yaparak ego tatmin edenlerdir. mevcut bi programla hile yapılabilmektedir.
herkes öğrenmiş bir cheat engine. ulan iyi ki bir program adı öğrenmişsiniz. bu programla bu oyunda hile yapın, gelin bi de beni yapın.
"korkuyorum oynamaktan sözlük hadi diğerlerinden hafif çıkarsa beynim" deyu düşündüren oyuncak.
facebook'ta zeka ölçmeye yaradığı iddia edilen bir oyun. bir de arkadaşlarınızın sonuçlarıyla sizin sonuçlarınızı karşılaştırıyor ve sizi iyice gaza getiriyor.* oynaması da eğlenceli ancak bazı oyunlar canınızı sıkabilir.
-ya kendimi gerizekalı hissetmeye başadım.
sıktım sıktım en fazla 2460 yaptım.
sen nası yaptın 4440 puanı?!

+ehueue ben oynamıyorum ki ev arkadaşlarım oynuyorlar.

-nası yani?

+birlikte oynuyorlar işte yoksa olmaz zaten.

-haaaaa..
aşırı derecede bağımlılık yapan bir oyun. kesinlikle tavsiye etmiyoruz. sonra rüyanızda uçan sayı balonlarını patlatmakla uğraşabilirsiniz zira.
face de 'sözde' zeka oyunu.
yavrucaklarım kanmayın böyle mal oyunlar gidin kitap okuyun
daha çok zekanız gelişsin.
facebook kullanmayanlar için bir linki yok mu dediğim oyundur.
hile yapmak mümkün olan facebook uygulaması.

262.000 civarı bir skor yapıp kendinizi memlekete cumbaba seçtirebilirsiniz.
bağımlılık yapan zeka ölçtüğüne de oynayanı inandıran oyun. maalesef mağdurlardanım birileri beni geçince bunalım yapmaktaym.
Facebook'ta yeni bir hastalık. Oyunları çok kaliteli olmasa da arkadaşları geçmek ve listenin birincisi olmak için kendinizi yiyip bitirdiğiniz oyun. (Bir de o boktan dünya sıralamasına girince kendini çok zeki sananlar var,onlara çok gülüyorum ki ilk başlarda da olsa onlardan biri bendim.mutlu olmak kendine gülebilmektir zaten,dalga geçmektir ara sıra)
hile yapanların oyun yapımcıları tarafından bulunmasından sonra benim dünya sıramın %100 gözüktüğü oyundur.
5641*
facebook taki güzel bi beyin egzersizidir. ister istemez bi heyecan, bi panik kaplar insanı brain buddies oynarken.
çocukluğundan yetişkinliğine her daim zeka seviyesine şahit olduğum bir idiot arkadaşın benden çok yüksek bir puana sahip olması nedeniyle inancımı yitirip bıraktığım oyun.
ya ben çok salağım -ki bu imkansız-** ya bu oyun salak.

bu arada puanım 4500 *.