bugün

Biri şu beyinsiz chp liye sırbistan topraklarında ki müslüman boşnakların yaşadığı yerden etin alındığını. Hem ülkeye ucuz etin girdiğini hemde orada ki müslüman boşnaklara gelir sağlandığını anlatsın. Cidden bu chp seçmeni hainsiniz tamam da bir kere talan söylemeyin kahpelik yapmayın. benimki de laf azerbaycan türklerini staline teslim öldüren zihniyete yalan söylemeyin hainlik yapmayın diyorum. Aç da bir videosunu izle türk bayrakları ile sancak bölgesinde yaşayanların gözü yaşlı hoşgeldiniz bize sahip cıktınız demesini.

Basın eksiyi chp liler , hdp liler, fetocular yırtınsanızda birlik olsanızda ne olduğunuz belli.
--spoiler--
hem ülkeye ucuz etin girdiğini hemde orada ki müslüman boşnaklara gelir sağlandığını anlatsın
--spoiler--

Lan nasil guldum. Ihaleyi alan yine yandas firma amk.
Sırplar Ankara ve niğbolu savaşlarında Osmanlı tarafında savaşmışlardır. Yıldırımın eşi de Sırptır. Eti bilmem ama zamanında ganimet alındığı kesin.
muhalefet yine aç köpek gibi malzeme arıyor .

aç muhalefet detected .
(bkz: yandaş zekâsı vs bok)
ne yani mantikli dusunursek canakkale savasini dunyaya karsi yaptik diye dunyayla bagimizi mi koparmaliyiz.
yine üstün zekalı akpliler çıldırmış durumda.. binlerce dönümlük mera veya tesislik alanı duran güzeller güzeli ülkemizde bunları sağlamak varken. müslüman katillerinden et satın alıyor ve bir de ordaki müslümanlara yardım ettik diyorlar. Ulan önce kendi ülkeni kalkındır e ibine derler adama ben demeyebilirim. gerçi akp seçmeni , " anamı rte'nin kucağında görsem , or*spuluk anamdadır diye düşünürüm " diyen bir seçmen. o yüzden bu başlıklara pek gerek yok kendi zekalarını kullanamıyorlar.
cehape ana muhalefet döneminde yaşanmıştır.

tarihe not düşelim!
Niye la "osmanlı yı katleden batının kucağına götünüzü koydunuz zorunuza gitmedi de et almak mı zorunuza gitti?" diye sorduran konudur.

Daha düne kadar avradınızın kıçındaki dondan etek traşı olduğu jilete kadar batıdan geliyordu. Hangi ara batıya muhtaç olmadan yaşadınız da bugün et ithali zorunuza gidiyor?
allah ak partili vatanseverlerden razı olsun sayelerinde memleketteki süt ineklerini de biz kestik, onlar olmasa hiç et yiyemeyecektik. süt ve süt ürünleri için de bir şeyler düşünüyoruz, ak parti demek türkiye demektir. gerekirse her şeyi ithal ederiz sonra da sevrin modern versiyonuna mührü basarız.
http://www.sozcu.com.tr/2...n-galip-gelseydi-1442739/
o da bir şey mi? yıllardır filistinli kardeşlerimizin üstüne bomba yağdıran, ölüm yağdıran israil'li şirketlere suriye sınırındaki topraklarımızı satmaya kalkmadı mı bu hükümet? kamuoyunda tepki büyüyünce de geri adım atmak zorunda kalmadı mı?

daha dün yaşadığını ne çabuk unutuyorsun ey türk insanı!
ahmak çomarın birisi de her şeyin zaten ithal olmasından yakınmış, ulan köpek 16 senedir akp iktidarda, madem sorun vardı o zaman düzeltseydiniz. ne kadar batı kültürüne düşman olunca o kadar batı düşmanı olunmuyor. hepiniz ithalatçısınız ama ne yazık ki abd benjaminleri geri çağrınca göt gibi kaldınız, o kur dördü geçecek, ağlayın. vatan hainliği ile suçladıklarınız ise her zaman yerli üretimi ve milli ekonomiyi savundu.
Abi çok haklısın ama politika çok farklı bir şey. O vakit kirimlilara kan işeten Ruslardan s400 de almayalım.
90 senedir bir milli piyade tüfeni bile üretemeyip bize çağdaşlık diye içkiyi; teknoloji diye heykelleri dayayan zihniyetin iflas ettiğini itiraf eden açıklamadır. Çünkü daha önce tüm teknolojin batıdan geliyordu. Tarım ürünlerinde 2 sene ithal edersin 3. Sene sen ihraç edersin.
Yerli üretimi ve milli ekonomiyi savunmak var gerçekleştirmek var. Nerde bir köpek varsa anasıyla bacısını üst üste sikesice sapık,
Kur un 4 geçmesi için kuduruyor.
boşnaklardan bize ne ülke için en iyisi neyse o yapılır. boşnaklar'ı boşnaklar bu kadar düşünmüyordur açık ve net.
ahmak orospu çocukları akp toprak satsa onu bile savunur, ne kadar ucuzmuşsunuz aptal oğlu aptallar.
(bkz: iyi bir ada olsa ismini eşek adası vermezlerdi)
Malum zihniyetin, et ihracatı konusunda durduk yere evdeki anasını sözlüğe taşıdığı mevzudur. Topraklar lozan da ananla satıldı yavrum.
Sırplardan et alımıyla başlayan, sonra evdeki anasının etini sözlüğe pazarlamaya çalışan ağzı köpüklü, namusu ucuz, seküler hayatla değersizlemişlerin konuyu saptırma meselesidir.

Biz burada memleket meselesi konuşuyoruz. Ananın etine ben talip değilim. Başkasına bak.
Sırplar çoğunlukla Osmanlı tarafında savaşmıştır, Türk dizilerini, giysilerini, yemeklerini, ürünlerini yine en çok tüketen adamlar bunlar bu nefretin nedenini anlamıyorum amk bize ne Sırp-Arnavut kavgasından ? Sırplar kürtlerden daha mı çok zarar verdi bize ??
muhalefet yine aç köpek gibi malzeme arıyor .

aç muhalefet detected .
Bakin görün. Akpliler cikar sirbistanda musluman bosnaklar da var. Biz onlardan aliyoruz hem de bosnaklara destek oluyoruz derler.
gün geçmiyor ki canım ülkemde mevcut hükümetin çelişkisiz bir günü geçirmiyor. bakalım daha neler göreceğiz.
kılışdar yapsa ne dini ne imanı kalırdı.
etik bir hareket değildir.

şu timat adlı arkadaşa bir bakmanızı rica ediyorum. tipsiz göt kılı. ulan bundan var ya iyi göt` kılı olur haa.

şşt dino dino dino gel gel olum gel.

aç muhalefet diyosun yani? siktir çomar.
bu eti başkası getirse ;

-vay benim milyonlarca müslüman kardeşime kıyaz zalımların etiii

-vay bize besmelesiz et yedirüyüleeeeerrrrrr

diye eşşek gibi anırıp gezerlerdi

yapan kendileri olunca ,

ak kıl lı ol ogliiiiiiiiimmmm reyiz ne yabarsa dogri yabaaaaarrrr.

ha dinci ha topaç ikisinin arasında bir fark göremedim.

zaten dinciden doğru bir iş beklemek akla ziyan.

nooldu ya la sizin müslüman kardeşleri ?

hani bu sırpların takır tukur doğradıkları.