son yılların en popüler evlenme teklifi etme yöntemi. ikramsız yat kiralama hizmeti alınarak yapılabileceği gibi sabah erken saatlerde kahvaltı, öğlen ve akşam saatlerinde de yemek menüsü hizmeti alınarak organize edilebilir. hava karardıktan sonra yapılan organizasyonlara lazer gösterisi dahil edilirse evlenme teklifi anında sevgiliye söylenmek istenenler kuvvetli lazer ışıklarıyla birlikte boğaz köprüsünün altına yansıtılabilir. boğazda özel yatta evlenme teklifi etmek için ne kadar bütçe ayrılması gerektiğini öğrenmek hatta online olarak site üzerinden kendi evlilik teklifi paketini hızlıca hazırlamak isteyenler boğaz çocuğu sitesini ziyaret edebilir:
Klişeleşmedi mi sizce de artık? Boğaza tekneyle açıl, arkada keman çalsın, güllerle dolu bir masa ve ışık gösterisiyle "Benimle evlenir misin?" yazısı... Buna mı düşüyorsunuz cidden? Sorsan "ama düşünmüüüş!" derler. Düşünmemiş, genele uymuş...
Şahsen böyle şeylerin daha özel, düşünülmüş ve çift arasında kalması gerektiğini düşünenlerdenim. Aranızda ufak bir esprisi olan bir şeyle bile teklif etse olur. Hatta bu daha anlamlı olur. Abartmaya gerek yok...
Ben bulaşık yıkarken etmiştim. Bi deneyin isterseniz.
Klişe ama yapilabilir bence. Karşı taraf beklentiyi yüksek tutuyorsa ona göre davranilmalidir yoksa sıkıntı kaçınılmaz.
Eğer öksürüğü gelirse evlilik riske girecektir.
Görgüsüzlük, bekara karı boşamak kolay.

Evlenince her fırsatta boğazdaki o anı isteyeceği kesin.
o an ikinizin geleceğinde çok önemli bir yer alacak, asla unutulmayacak bir an. o yüzden o anın olabildiğince büyülü olması gerekiyor, sürekli sürekli yapıla yapıla gazı kaçmış bir evlilik teklifi yapmayın arkadaş, zaten iş oralara gelince boğaz kenarına geldiğinde ne beklediğini biliyorlar, hele tekne tutanlar var ki onlardan hiç bahsetmeyeceğim. ya neler var ya. az kafa yorun, plan yapın, yaratıcı olun ya. şaşırtın müstakbel eşinizi, en azından bu kadarını haketmiyorlar mı gerçekten?
Makul fiyata halloluyor ne güzel işte.

Ayrıca adam belki deniz olmayan yerden geldi Orda yaptı ne biliyoz amk?

Herkesin kendi seçimi saygı duyuyorum.

Günümüz şartlarında en fazla bu oluyor demek ki.
seviye yükseltme mi? ciddi misiniz siz ya. ya her akşam boğaz altında "sonsuzum, sevdam, mutluluğum...." görmekten bıkan tek benmiyim lan? o kadar klişe oldu ki artık yapmayın ya. amk sevdiğiniz kıza hayatınızı paylaşma teklifi ediyorsunuz, az kafa yorun lan, az yaratıcılığınız olsun...
asıl böyle kekolar seviyeyi düşürüyolar. sırf geçen yaz bunu yapan kaç kişi gördüm boğazda. siz evlenmeyin lan davarlar
asıl böyle kekolar seviyeyi düşürüyolar. sırf geçen yaz bunu yapan kaç kişi gördüm boğazda. siz evlenmeyin lan davarlar
yapacaksan boğazda bi mekanda yap köprü ne la?
Köprüye ışık yansıtma yoluyla yapılan evlilik teklifidir az önce ortaköyde otururken denk geldi seviyeyi çok yükseltiyorsunuz sonra biz uğraşıyoruz.

Edit:sedanur engine evet dedi onu da yansıttılar.