cinsellik tarihinde sıkça rastlanan bir sorudur. araştırmalar sonucunda çıkan sonuç işlevi dir.
ahlakı ve imanı olarak cevaplanabilecek soru.
tartışılan sorunsaldır.
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
(bkz: ben bilmem beyim de bilmez malız biz)
önemli olan geç boşalmaktır.
gecenin bir vakti tek elle entry giren yazarın acaba ben bunu kullansam boyumu önemli olurki yoksa işlevimi diye sormasıdır.
erkeklerin genelde işlevi seçmeleri genelde net bir ölçülebilirliği olmaması ama herkes bilir cevabı.
entrynin de uzunu değil yoğunu makbuldür.
boyutuna guvenmeyenlerin ikilemde kaldigi soru dizisi. zira işlevini fazlasiyla yerine getirebilicek boyutta olmasi makbuldur.
Kompleksi olanlar icin islev, kendine guvenenler icin boyut. Ne istedigini bilen kizlar icinse ikisi de.
nihayetinde size ne lazım sorusunu getiren sorudur?
Kolda tuy Gorseler bile mızmızlanan erkeklerin sıra kendi özelliklerine gelince yok boyu yok işlevi deyıp kendilerini avutmalatıdır.

Sen kızı çok afedersin "götü" için seçersen o da işlevinden önce boya bakar tabi.

Bunlar da saçma sapan uğraşlar, sseviyorsa umrunda olmaz. Ama baya sevmesi lazım. *
ikisi amk ikisi.
mide muayenesi değilde zevki seçen için işlevdlr. tam tersi olanlar da vardır tabii ki.
kalkmadıkdan sonra boyutun ne önemi var.
ikisi de önemli tabi ama boy olmadan işlevi nasıl olacak ki..
şimdi kızlar burda uzun seviyorum kalın seviyorum falan diye tanımlar giriyor. şunu yedim onu beğenmedim diyor.
abi siz napıyosunuz ya? kafayı mı yediniz. bi de ileride anne olacaksınız amk.

her neyse boyun olduğu yerde işlev vardır. her kuşun eti yenmez. her papaz pilav yemez.
Cevabı boyuna bağlı olan soru.
Büyükse boyu cevabı alırsınız küçükse işlevi.

Bana sorarsanız boyu tabi.*
neyse ki hiç arada kalmadığım hadisedir.
malafatı küçük olanların önemli olan işlevi dediğidir.
ama unutulmamalı ki önemli olan boyudur.
kimse kalkıpta 15 santimlik sikim var önemli olan işlevi demesin.
Boyu da değil işlevi de, önemli olan kalınlığı.
ufak cuklu olanlarin kendini ovutme seklidir. birazda haklidirlar kullanmayini bilmeyene 50 cm olsa ise yaramaz o yuzden uzun kalin .
Hayırdır beyler siz afrika göçmeni misiniz? Maşallah her birinizinki ejderha yavrusu amına koyim.
konu nedir?