bugün

tarihi mekanlarda yapıları inceleyen mimar adayları.
muhtemelen japon bir turisttir.
rts öğrencilerinin fotograf makinelerini saklamak zorunda bırakan kızıdır.
carpe diem düsturunu benimsemiş kızdır.
içindeki heves öldürülmemeli. Yanına varıp, "aslında böyle tutmalısın objektifi" demeli. Belki biraz teknik bilgi, belki biraz tiyo. Kısacık bir 5 dakika bir hayatı alır götürür. Her ölümlüyü unutur belki ama sizi asla unutmaz.
genelde ray ban marka gözlük takan şirin kızlardır.
çoğu insanın gözünde entel izlenimi uyandıran kızdır.
Babasını sömürerek aldiğı çan kadar fotoğraf makinesiyle ortalıkta kurbanlık angus gibi gezerek "ben fotorafcıyaam" tribine giren ergen kızlardır. yapmasınlardır.
metrekare başına 5 fotograf çekinir.

bildiğin maldır.
boynunda fotoğraf makinesiyle dolaşan erkekle karşılaştığında içini bir sıcaklık kaplar.
imrenilen kızdır vesselam, canon 600d si varsa iyice gıcık olunan kızdır.
yanına gidip de boynundan kurtarmak amacıyla çekip almaya niyet ettiğim kızcağızdır çoğu zaman. yazık ama o da insan evladı.
bu tip kızların yüzde 50'si fotoğrafın hangi tuşla çekileceğini bilmemektedir. sadece güzel bir arka fon bulduğunda başkasına kendinin fotoğrafını çektirmek için taşır ve akşam facebook ta paylaşır. tüm gece gelecek yorumları ve beğenileri bekler. soru; bir sevgilisi var mıdır ? cevap; yoktur. sadece birbirilerine canım, aşkım, bebişim, çılgınım, şapşalım, manyağım diyen 30 küsür kendisiyle aynı özellikleri barındıran kız arkadaşlara sahiptir. türkiyede ki sayıları göz önüne alınırsa bir cemaat kurabilecek sayıya ulaşmışlardır. ancak bunu birinin onlara söylemesi gerekir, yoksa sonsuza kadar farketmezler. onlar her yerdedir dikkatli bakılınca görülebilirler.
farklı yorumlar alabilen kızdır.kendimce söylüyorum çok kuuldur laaaan
seksepalitesi yüksek kızdır.
an itibariyle gördüğüm ,insandakı ıtıcılık katsayısını 4e 5e katlayan olaydır. Yapmayın kızlar.
bursa'da zafer plazada fazlasıyla görülen kızdır, bunun erkek versiyonu da çoktur.*

zorunlu edit: tuvalette bile boynundan çıkardığını zannetmiyorum.
+ alan derinliğini kısmalıymışsınız yalnız biraz?
- yok hayır. 2250 dolar + kdv
+ onu demiyorum, f2,8 daha uygun olurdu bu temaya
- genelde feysbuka koyuyorum, bi de jeren var işte benim arkadaşım, o da..
+ bi sus tamam.
japondur.