bugün

acun un yeni programı.. tutar mı bilmem ama bokstan anlamayan ama boks yapmaya çalışan eski ünlü artıklarını dövüştürecek sanırım..

http://www.sozcu.com.tr/h...arinda-kimler-var-kimler/
Sahra siler atar demistim. Oyle oldu. Okuz gibi kadin sildi atti rakibini.
bu ne saçma program yahu adam daha ringe çıkalı 10 saniye olmadı patates oldu kafa kafaya girdiler. amatörlüğün bu kadarı.
ben finali bekliyorum.

sevda demirel-hande ataizi.
Abicim bir başlık taktır bu be ya.. Ramazan ın kaşı açıldı. Gerzek gibi kollarını aça aça gidiyordu bakinin üzerine..
Asena fulya maçı boksa benziyor şu an.
Tamam tecrübeleri yok falan eyvallahta ülen bir de çok sıkı çalıştık diyorlar bildiğiniz fıs. Öğrendiğiniz 2-3 taktiği uygulayın bari, biraz zor gördüler mi bildiğiniz mahalle kavgasına dönüyorlar hemen. Umarım zamanla daha çok bilgilerini konuştururlar da gözümüz kanamaz.

Not: Şu an Asena-Fulya maçı var. lisede okul çıkışında erkek için kavga eden kızlar gibi durmuyorlar mı eheheuhu.....
yalnız fulyada sağlam çene varmış yediği yumruklar fazla etkilemedi.
atmosferinden amatörlük fışkıran yeni yarışmamsı...

gözleri kanatmasını geçiyorum, dilara gönder'in sunum performansıyla kulakları da kanatmakta. allah affetsin ne diyeyim...
Acun’un beyindeki sinir hücrelerini öldürdüğü yeni programı.
tv8'de yürüyen program.
acun'un yeni eğlencesi. çıkarmışlar ringe iki tane kedi, debelenip duruyorlar.
bir halt ettin bari boks kurallarını öğret amk.
abi acun olmak ne güzel ya, adam parayı bastırıyor kimisini aç bırakıyor kimisine hokkabazlık yaptırıyor şimdide vermiş parayı milleti kapıştırtıyor. paranın neler yaptırdığını bize gösterdiğin için teşekkürler acun.
(bkz: seher yıldızı boxer)
Doğuş var lan Allah’ını seven tv8 e baksın box değil sokak dövüşü. Kalite yerlerde.
Ne menem bir program diye bir bakayım dedim, eski Survivor yarışmacısı Berna'nın tanıtım jeneriğine denk geldim. Vay arkadaş kız adeta nefret kusuyordu. Programa yine eski bir Survivor yarışmacısı olan Sahra'yla görülecek bir hesabı olduğu için katıldığını söyledi. Kısacık sürede çıkardığım ders; kadın kininden uzak duracaksın vesselam.
Pascal-Nihat maçı olsa da Nihat'ın adamlığını görsek dediğim maç. Spiker de Kadir Çöpdemir olacak tabi. Gör bunları acun abi.
"Paranın insana neler yaptırdığını izlettirmediğim her program için gün gelecek bana küfredeceksiniz."

*acunf hitlercalı
O kadar darbeye rağmen asena'nın burnuna niye bir şey olmuyor lan estetik değil mi?
bu organizasyona katılması gereken diğer ünlüler;
ajdar anık
alihan
meriç erkan
caner (kafasında bardak kıran)
sevda demirel ve cicişler seyir zevkini artıracaktır organizasyonun.
abi bir format düşünün ki, bütün antipatik ünlümsüler toplanıp birbirlerine kafa göz dalıyorlar. acun reyizzz...adam survivor yaptı, baktı sözlü olarak millet birbirini kırıyor, fiziksele de dökebileceğimiz bir ortam olsun dedi ve format yaptı lan. biramı ve cipsimi açıp keyifle seyrettiydim geçen gün.
Bi ara ünlülerin peşinde koşup iki kelam etmek için 40 takla atardı şimdi intikamını onlara takla attırarak ödetiyor. Hem ünlüleri aç bırak sonra da dövüştür. Gerçekten mükemmel.
yıllarca bizi ekranda uyutmuş bir kaç ünlü bozuntusunun, acunun sayesinde birbirlerine yumruk yumruğa daldıkları, cuma akşamları yayınlanan, youtubedaki kız kavgalarının canlı versiyonu.
Soytarılıktan başka bir şey değil. Yumruk atmayı dahi bilmeyen kadınlar ve erkekleri toplamışlar, mahalle kavgası ediyorlar. O nasıl yumruk atış, nasıl aparkat?
Bari ringe salmadan iki yumruk atmayı öğretselerdi.
Sunucuların dakikada en az iki kez “tabi onlar boksör olmadıkları için” demesi de ayrı bir ironi.
sönük yıldızlar tabiri daha uygun olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar