bugün

hastasıyla kan dolu küvette yıkanmak isteyebilir. ekstremdir.
(bkz: can kurban lan)

bir sene içinde 8 psikolog değiştirdim, hepsi beni başkasına yönlendirdi ben sana yardımcı olamıyorum diye ama böylesini görmedim, bilen varsa beri gelsin.
candır. saygımız vardır.
(bkz: entry nick çelişkisi)

seve seve gidilir. tedavi olunur.
Ağlayarak muayenehanesine gidilip bir bardan "kalmah yaa" diye sırıtarak çıkılabilir.
black metal dinleyenler klasik müzik dinleyemez mi ? sorusunu sormak isterim bunun yanında bence gayette güzel olur.
hasta olan doktor,
hapse giren hukukçu,
cahenneme giren ilahiyatçı.
psikologlar arasında ilk tercih edilecek kişidir. iyidir hoştur insanı kasmaz.
psikologların çoğu iş yaşamıyla gündelik yaşamı birbirinden keskin çizgilerle ayırmışlardır.benim tanıdığım psikolog bir bayan iş yerinde normalde kişilere gayet empatik,hümanistik,sempatik davranışlar sergilerken normal hayatında kız bildiğin tiki
ancak etnik müzik dinleyen sosyolog kadar marjinal olabilir. neticede bilimin ve evrenselliğin ortak bir müzik kültürü vardır. bu da klasik müziktir.
müzikten anlamıyordur.*
kendi dertleriyle beraber başkalarının da dertleriyle uğraşan psikoloğun sinirini black metalle atması klasik müzikle veya başka bir müzikle atmasından daha mantıklı ve gerçekçidir. tabi adamda metal müzikten çok bir şey anlamıyorsa çok da sinirini geçirmez ama gerçekten hissederek dinleyen bi şahıssa büyük bir ihtimalle deşarj olur.