bugün

Sözlükte ki herkes tarafından yapılan eylem. Bizim piskolojimizi, neler hissedeceğimizi düşündünüz mü hiç? Bize hakaret ederken hiç üzülebileceğimizi düşündünüz mü? Asla normal insanlar gibi yaşama şansımız olamayacak demi? Çok yanlış tanımışım sizleri çok.
Bizleri hiç sevmediniz. Hep dışladınız, aşağı gördünüz. Sanki sizin ülkenizde bir sığıntı muamelesi yaptınız bizlere.
kürtleri değil de kürtçüleri aşağılarım ben kendim.
burada milletin amacı kendisinin tam zıttı insanları aşağılamak.
tanım: bir aşağılanma çeşidi.
ısrarlı cehaletlerinin sonucudur. biraz eğitilmekle asimile olmazsınız. yoksa hep odun kalacaksıız.
Kürtlerin alınmaması gereken durum çünkü
"Şüphesiz, Allah katında sizin en üstün olanınız, takvaca en ileride olanınızdır." (Hucurat Suresi, 13)
hatirlanmali hatirlatilmali
bu zihniyet bugün size laf eder yarın cerkeze laza ..... laf ederler.
siyasi argümanı hakaretten ibaret olan dingilleri ciddiye alanları göstermiştir.

mal mısınız olum siz?
Duygusal bir kürdün beyanıdır. Biraz fazla ciddiye almıştır sözlüğü. Halbuki yazılanlar benim sikimde bile değil. Ufak bir beyin kırıntısına sahip olan bir adam ırkıyla övünmez ve başka ırkları küçümseme gafletine düşmez. Bu şekilde hareket edenler kesinlikle ve kesinlikle beyinsizdirler.
Aşırı rahatsız edici kürt milliyetçiliği aynı şekilde türk milliyetçiliği yapanların oluşturduğu sorundur.

Sizi de seviyoruz piglo yeter ki sizde bize saygı gösterin, yoksa kimsenin haddine değil ırkına göre insanları aşağılamak.
aşağılık kompleksine sahip oldukları ve bu yüzden türkler'e karşı kin ve nefret beslemelerinden ileri gelir.
Irk ismi kullanarak bir şey yapmak
Naber lan kürt gibi karşı tarafta kötü bir algı yaratabilir.
Mesela bana şu ana kadar naber lan Türk diyen olmadı.
Eğer olsa ne demeye çalışıyor bu diye şasırırdım.

Sonuç olarak sırf kürt diye bir insanı aşağılamak yanlıştır.
Dik dur kürt sen asil bir kandan gelmektesin.
Niye acaba düşün desem beyin yok bir omurilik soğanı var o da çakallıktan başka şeye çalışmıyo.
Neden çerkez, gürcü, arnavutlar değil de kürtler bir düşün bakalım.
kürtler bizim velinimetimizdir. onlar olmasa inşaat sektörü nasıl ayakta kalır?
"Patlatma lan o zaman bomba." Dedirtmiştir. He gerçekten terörden nefret ediyorsan kendini Türkiye Cumhuriyet'i vatandaşı, dolayısıyla Türk halkının bir parçası olarak görüyorsan -ki ben daha önce sadece bir kişi tanıdim öyle- sözümüz yok alınma. Ama Kurdistan kelimesi sende en ufak bir sempati uyandıriyorsa...
görsel
Kürtler kendilerine kürt denildiği zaman neden kompleks yaparlar anlamış değilim.