bugün

bizzat benimdir malum sağdan soldan duyan çapulcular var , kaarımı alıp çıktım bitcoin büyük çökecek.
23k bandından yükselişe geçerse 80k yı görür ancak 23k da tutunamaz ve düşüşe devam ederse 13k lara kadar iner...Boğa'lar çekildi Ayı'lar geldi...bundan sonra ne olacağı belirsiz...küçük yatırımcıyı yutacaklar orası kesin...

edit: yatırım tavsiyesi değildir...
zamanında 50 koyup 500 alacağım, koyduğun parayı unut böyle artacak diye boş yapanların haline gülüyorum.
düşüş devam ediyor tekrar yükselmeyecek bitcoinin %65 ' i çinde onlar da btc'yi yasakladı.
paranızı çekin kurtarın bak uyarmadı demeyin.
kardeşim madem bu kadar düşeceğine eminsiniz 33 binden basın shortu yer mi tıpanız? herkes short açsın zengin olsun o zaman. hedefleri uzun vade longları temizlemekti ve bir çok insanı likite ettiler zaten. ben bu kadar shortçulara kazandırcaklarını düşünmezdim tabi piyasada short açan az tabi. ha şimdi yavaş yavaş short pozisyonlar yükselmeye başladı. yakında shortları da patates ederler olay tersine döndü şimdi de long açan az.

bu sistem long-short üzerine kurulu spottaki adam en tepeden almamışsa zararda değildir. ama enayi gibi 100x kaldıraç basarsan paranı cukkalarlar.