bugün

O zaman deveye binmek de günahtır .. ikisi de aynı fiziksel hareket hatta deve canlı bide o daha günahtır.
tabii bisikleti zikmek daha zor çünkü, deveye nazaran...
Bisiklet ne zaman icat edildi? 1500 yılı diyelim. Son peygamber ne zaman öldü? 650 yılında.

Arada 1000 yıl var denebilir. Bahsettigin hangi sünnet? Kendi sünnetin mi?
Kafasından fetva uyduran yazar beyanı. Günah değildir.
(bkz: önce başlığa baktım)
(bkz: sonra yazara baktım)
(bkz: ve)
(bkz: verdim eksiyi)

Evet bu entry sadece bakınızdan oluşuyor.
binecek bisey bırakmadiniz ya la.
Insanlar 90 km yaris yapiyo bizimkiler günahmi degilmiyi tartisiyo.
En sevdiğim günah bisiklete binmek.
Bunu diyen adama O zaman herkes sana binsin diyeceksin.
Kendini bilmez bir troll beyani bile degildir. Burda konusmayi enrty girmeyi ustunluk goruyor. Aldigi cevaplara bakarak orgazm oluyor.
hocam peki bisikleti sikmek günah mıdır?
(bkz: tabi lan manyak mısın)

95 km bisiklete ben de binsem aynısını derdim.
la sizin başka işiniz yokmu. boş boş işle uğraşıp duruyorsunuz yazık gençliğinize. gidin amme hizmeti yapın çöp toplayın bir işe yarayın. nedir bu ya bisiklet şeytan icadıymış sen binme olm ot kafalı.
Katıldığım başlık.

Bisiklete binmek için yol gerekir. Dolayısıyla bisiklete binen kadın da yolludur. Yollu olmak insanı günaha sevk eder.

Über schön, das ist eine mükemmel başlık.
nefes almak haramdır, yaşarken aldığın nefes kadar sene cehenmemde yanacaksınız. hayırdır hocalar bize içmeyin diyorsunuz da sizin kafanız güzel onu ne yapacağız?
Zuhruf Suresi 13. ayette şöyle der: Ki onların sırtlarına kurulasınız, sonra oraya kurulduğunuzda, Rabbinizin nimetini hatırlayıp da şöyle diyesiniz: "Adı ve kudreti yücedir bunu bizim emrimize verenin! Yoksa biz bunu kendimize yanaştıramazdık." Ben bunu arabaya, bisiklete, uçağa, otobüse ve diğer tüm araçlara binerken mutlaka okurum. Bisiklete binmek günahtır diyen kişi saçmalamış.