bugün

bu ne istediğini bilmez, gördüğü her canlıya atlayan cinsin en büyük dezavantajı elbette kimden kıskanılması gerektiğine karar verilememesidir.
yoktur. aksine insana tripod* kurdurabilme gibi avantajları vardır.
avantajı çok fazladır, dezavantajı hiç yoktur diyebileceğim önerme.
çoktur. mesela erkek arkadaşım benden önce bi erkekle yiyişıyordu, ıyk ıyk iğrenç yea. ya da ayrılıyoruz sonra bi erkekle geziyor falan, el ele. yerin dibine girilir. sosyal açıdan. çok sorunlu.
kıskanma sorunu ikiye artar.
halden anlaması. pardon bu avantajdı. yani yatakta.
beraber kız kesersiniz avantajlıdır.
dezavantaj yoktur. aksine avantaj vardır. tabi avantajı sizden öğrenecek değiliz.
Yakın zamanda biseksüel sevgili tecrübesi yaşadım, abi tamamen sıkıntılı bir durum. Hani insan hetero olsa en azından neye ilgi duyduğunu bilirsin. Mesela; hetero bir kız arkadaşın var ve bu kişinin erkek evinde kalmasına karşı çıkarsın ama biseksüel olunca öyle olmuyo, bir kadın evinde de kalsa insanın içine şüphe düşürüyor.

Velhasıl kelam zirvede bırakıyorum arkadaşlar, no homo no biseksuel just girls please...
bir dejavantajını görmedim, görmüyorum, göreceğimi de sanmıyorum. sevgilim başka bir kızın evinde ben istesem bile (ki istemedim) kalmıyor zaten. güven konusu daha en başta çözülmesi gereken bir şey. yoksa heteroseksüel bir kızla da yapamazsınız.
Bilmem pek karşılaşmadım ama belki grup yapmak ister buna hazır mısın?
hem erkeğe hem kadına kaptırabilirsiniz değerini bilin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar