bugün

(#10665494).
yakında bakkal amcaya yardım amaçlı biskolata starz kolisi taşımak moda olacak. *
sürekli rastladığım ve bayıldığım reklam. yapımcısına, yazanına ne bileyim kurgulayanına teşekkür ederiz bu kadar tipsiz adamın bulunduğu bir ülkede o şukelaları seçip çıkarmak özellikle o kutuyu taşıyan yok mu peh peh; bir de üstüne reklam da oynatmak çok büyük fedakarlık çok.
o meşhur hep okuduğum fakat izlemeye fırsat bulamadığım reklam bugün sabah itibariyle tv kanalında karşıma çıktı. evet artık o şeyi yemicem.

ürünü sadece bayanların almasını sağlayacak reklamdır.
iğrenç bir reklam. emin olun erkek olduğum için söylemiyorum bunu zira aynı reklamın kadın versiyonu yapılsa yine o kalitesizliğinden kurtulamaz. bir kere adı sanı duyulmamış bir abur cubur var ortada. bu da tamamen şehvani duygularla yansıtılmış. televizyon izleyen biri değilim, çok methettiler oturdum tv'nin başına. bir de ne göreyim? birkaç tane kaslı yakışıklı eleman yüzlerinde salak bir ifadeyle çikolata imal ediyorlar.

bu reklamdan etkilenen insan basit bir insandır, sonuna kadar izleyen insan bile basit bir insandır. yazık vallahi yazık.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
berbat bir reklamdır. psikolojik etkileri vardır. efendim artık biscolata gördüğüm marketten-bakkaldan arkama dahi bakmadan kaçıyorum.
yuvarlak üzerinde çikolatadan yıldız yapılmış bisküvinin reklamıdır. Ayrıca arka fonda çalan müzik beni benden almaktadır.
Sözlerinin bir kısmı aşağıdaki gibidir.
--spoiler--
tell me, what can i do i just wanna taste of you you're mine biscolata my sweet biscolata.
--spoiler--
bir grup yetenek düşmanının bir araya gelip oluşturduğu yapım babamın görünce bu ne lan? dediği yaratıcılık fukarası olay ama öbür yandan kadının cinselliğininde burda olduğunu görüp el sallayan nadir reklamlardan demekte yanlış olmayacaktır.. yanlız bisküvi reklamındaki hedef kitle neden kadın olsun ki?dedirten reklam.
gözü gönlü açan reklam türlerindendir. * *
kızların içini cızırdatan reklam.
kadını cinsel obje olarak gösteren reklamlardan çok daha kaliteli olan reklamdır.
reklamı televizyonda da bir kere izleyebilmek için reklam takipçisi olduğum , biscolata aldığımda gözümü kapattıran reklamdır.
müziği de çok bağımlılık yapabilir.
gecelikli bir şekilde bisküvi yerken hayatın tadını bilen(!) hatunun düşlediği rüyayı reklam teması olarak vermiş abukluğun son noktası reklam.
kadın abazanlığın dibine vurmuşsa mahmut abiyi, ökkeş ustayı veya nakliyeci osman abiyi o şekilde görüyor olabilir. nasıl bir kadın bisküvi yerken kaslı erkekler düşünür ki zaten.
taş gibi hatunların öğrencilerin zilini çalıp sizde bilmem ne çay, şu şeker var mı?, şu koladan içtiysen dudaklardan öperim, tıraş bıçağın sikko oldumu yüzüne elle muamele yaparım öperim yalarım, şu ev takımını aldıysan sana veririm vs. gibi cinsel obje olarak kullanıldığı reklamlardan bıkmışken gün geçmiyor ki yenisi çıkmasın. sanırım cinsiyeti değiştirip bokunu çıkarana dek farklı bi tema bulmayacaklar.
bisküvi tadına gelecek olursak hiç denemedim. reklama o kadar kıl oldum ki, unutana dek almayacağım.
reklam yüzünden alıp yiyemediğim bisküvidir.aslında temelde bakkalın şerefsizliği yatmaktadır.
son reklamlarıyla ne kadar iyi bir satış uzmanı olduklarını ve bizlere aslında erkek denilen varlığın nasıl bir şey olduğunu göstermişlerdir. devamını bekleriz!
(bkz: kıskananlar tarafından seri eksilenecek entry)
reklamı gördüğüm an ağzımın kenarından akan salyaya engel olamadım. bunca yıldır yanılmış olmak beni üzmüyor artık evet, cennet diye birşey varmış.
(bkz: sözlükteki bayanların cinsiyetlerini ifşa başlığı)
yıllardır kadınların reklam malzemesi olduğunu düşünürsek, erkeklerin de bu anlamda işe yaradığını görmek gayet güzel. ben seviyorum abi bu reklamı, çok şukela. ellerine sağlık yapanların. abiler de birbirlerinden yakışıklı maşallah. seçtim kendime bir kaç tane.*reklam müziği de oldukça iyi bence. mesela önceden çok yakışıklı bi ağabey! görünce hay maşallh analar neler doğuruyor beeeehh derdim, şimdi my sweet biskolata! diyorum.
ah ahh
tell me, what can ı do? *
ı just wanna taste of you *
you're mine biskolata
my sweet biskolata!
just like the more i miss it
the more i miss you baby ...
yumurta gibi adamların oynatıldığı reklam. tane tane baklavalar karınlarda, bir tek kıl yok göğüslerde falan fevkalade iç açıcıdır da o en sondaki set işçisi midir nedir? bi tuhaf bakmaktadır kamera arkasına.
kadınlara yönelik iç gıcıklayıcı bir reklam.

galiba bu markanın üreticileri erkek tüketicileri hiç düşünmemişler zira ben bu reklamdan sonra adı geçen ürünü para verip almasyı asla düşünmem, kendi cinsime ihanet ediyormuş gibi hissederim.
(bkz: biscolata reklamında burnunu karıştıran pis varlık)

böyle de bir durum var. sözlükteki ablalarımı uyandırmak isterim.
cennetteki nurilerin *toplandığı reklam.
çok iyi tasarlanmış, kadınların doymak bilmeyen yeme içgüdüsünü artıran reklam filmi. bazılarının ağzının suyu akmış bile...
başarılı ve bu reklamla çok konuşulacağını bildikleri için tam 12 den vurulmuş reklamdır...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar