bugün

standart erkekleri utandıracak reklamdır.*
fransız oğlanın artık reklamlarına çıkmadığı çikolatalı bisküüt tarzı bişiy.
malum fransayla ipler gerilince italyanla, ispanyola kaldı meydan!
türk erkekleri olarak bizim de oynadığımız reklamlardır. etrafta gördüğünüz ağaçların gövdeleri, taşıma aletleri falan kısacası odundan yapılan her şey biziz işte.
hatun kişilerin izlerken yanında seni de verecekler mi sorusunu akıllarına getiren reklama sahip tüketim maddesi.
insanlarda ( erkeklerde ) kumsalda koşma ve yağmur altında gitar çalma gibi hobiler oluşmasına vesile olan reklam.
kızları yanına, erkekleri karşısına almış üründür.

arkadaş bu biscolata' yı sadece kızlar mı yer? marketten alırken herkes bana kötü kötü baktı. nedenini eve geldikten sonra, reklam filmini izleyince anladım. elim kopsaydı da almasaydım o piskivütlerden.

(bkz: (vid #29130))
(bkz: (vid #49310))
(bkz: (vid #63843))
(bkz: orospu çocukları)
Kadınların hayalindeki erkek modelini reklam unsuru olarak kullanan ürün.
evet efendim.. sebebi ziyaretimiz oglumuz carlosu kizimiz esther'e ...

sozluk bu urunun reklami cok fena aklimi basimdan aliyor yeminlen bak.. yurttaki kizlara engel olamiyoruz artik carlos'un ask mood'u cikinca hele garibim televizyonu indirip bir gun bir tanesi sevismeye baslayacak diye korkuyoruz..

carlos carlos sana gelince.. sen nasil bir mahluksun.. annen ne icti sana hamileyken.. ahh ahh seninle yagmur altinda islansam yeter.. oys icim bir hos oldu..
hayatı durduran reklam. ah ulan ah adonis kasına kurban oldumunu diyede sevesi gelir insanın.
--spoiler--
Merhaba, ben Jean-François.Fransızım.Boş zamanlarımda sahilde koşmaktan...ve kaslarımı çalıştırmaktan hoşlanırım.Umarım benim hazırladığım sağlık mood'unu seçersin.
--spoiler--
sonunda bir marka reklamlarında bayanlara oynamaya başladı *
o kaslı erkeklerin çikolata reklamında işi ne. ne alaka.
erkeklere yönelik reklamlardan ve pazarlama mantığından sıyrılmasıyla gönüllere taht kurmuş atıştırmalık.
Bir de bunun erkosu vardı değil mi?
güncel Önemli Başlıklar