bugün

uludağ sözlükte an itibariyle gözlemlenen delikanlılığa sığmayan eylem.
(bkz: binali yıldırım ın karısı)

ne demek lan binali yıldırım'ın karısı?

bu şekilde başlık açma hakkını size kim veriyor?
Yanlış bir davranıştır. Çok çirkinsin denilse iki gün odasından çıkmayacak insanlar yapar.
Ayıptır yapmayın. Kimsenin insanları dış görünüşüyle eleştirmeye hakkı yok.
ideolojiyi partizanlığı geçtim herşeyden önce bir türk'ün yapmaması gereken bir davranıştır.
Yazılanlardan dolayı çok utanıyor ve başlığa girdiğim 7. entryi siliyorum.

Allah benim belamı vermesin yahu ne kötü insanmışım.
şimdi bakın burada istisnai bir durum var. kamu hizmeti yapan insanlar özellikle de başbakan veya devlet başkanı durumunda olan kişiler katıldıkları organizasyonlarda devletin kurumsal kimliğini temsil ediyorlar. mesela emine erdoğan siyasi bir figürmüşcesine açıklamalarda bulunuyor ve insanlar dabu açıklamayı referans alarak üzerine yorum getiriyorlar.

tabiki alay etmek hiç bir mantıkla bağdaşmaz. kimse de yıllar sonra başbakan olurum belki diye temsil niteliği yüksek biriyle evlenmez. hükümeti ve onun dayandığı siyasi-ahlaki temelleri tartışabiliriz ama kişilerin eş seçimlerini buna dahil etmekbana göre bel altı vurmak.
(bkz: başkasının karısı)
(bkz: dostoyevski)
acizliktir.

bakın birileri birilerinin karısı hakkında başlık açıyor, bir diğeri başka birinin ölmüş annesine küfür ediyor.

bu tip şeyler acizlik ifadesidir, başka bir şey değil. acizlere acırım, ama bunlar acınacak cinsten değil.
Güzellik çirkinlik kişinin kendi seçimi değildir doğuştandır ama insan bir spor yapar fiziğine ne bilim giyinişine dikkat eder be kardeşim. Devlet zirvesinden çıkıp inek sağmaya gidecek gibi dolaşmaz ortalıkta.
sabahtan akşama kadar ''laikçi kemalist teyze'' başlıklarında yaşlı başlı kadınlarla dalga geçilirken kıs kıs gülen akpli beyanı.

bi insan sizin kadınlarınız değil mi, ikiyüzlüler.
(bkz: nefret edilen şeye dönüşmek)