bugün

Birini unutmanın en iyi yolu; onu unutmaya çalışmamaktır.
Şöyle ki; bir şeye ne kadar önem verirseniz, ne kadar yapmaya çalışırsanız o kadar olumsuz yönde kaşar sizi.

Şöyle ki kafaya hemen kilo vermem lazım diye şart koşar iseniz, 3-5 gün kendinize eziyet eder 500gr verir sonra bıkar kilolu yaşamaya devam edersiniz.
Oysa bunu yaşam tarzı haline yavaş yavaş getirir gündemden çıkarırsınız kendiliğinden fit bir birey olursunuz.
Unutmaya kasamayın, kasmazsanız bir gün mutlaka unutursunuz.

(bkz: En iyi yol bildiğin yoldur)
Hatırlamamak.

Edit: unutmak ve hatırlamamak arasında ince bir çizgi vardır.
Eski sevgili durumu flnsa onu düşünerek mastürbasyon yapmaktır. Her derde deva vallahi ne büyük nimet.
gideni aratmayan gelen yeni biri.
Biri dediğin kişiye, yaşanmışlıklara bağlıdır. Bir günde de unutursun, 6 ayda da. Belki de hiç.
alzheimer olmaya çabalamaktır.
onun için de iyi dilekler dileyin, yolu bahtı açık olsun deyin. bu sizi kendinize döndürecektir e ben de varım lan diyceksiniz.
olaylari akışına ve zamana birak, olmuyorsa hemen yeni biri bul.
Sevmemiş olmak.
su içmektir.
birini unutmanın en iyi yolu başlığını okumak değildir kesinlikle. kendi içinde yaşamak, kendini geliştirmek, boş durmamaktır herhalde en iyi yolu.
Unutmazsiniz yokluğuna alışırsınız.
Rakıdır rakııı. Alacaksın ufak rakını. Hafif Müslüm baba. Ne dert kalıyor geriye. Ne de keder.

Afiyet olsun.
acısını sonuna kadar yaşamak.
bu ayakları bi geçicen dayı unutmaktır falan bunlar hep yalan. mümkünatı yok unutamazsın.

(bkz: kimse kimseyi kandırmasın)
kestirme bir yol olmadığı kesindir.
Ölü taklidi yapım işe yarıyor belki yine unutamıyorsunuz fakat güzel oluyor.
görsel
(bkz: eternal Sunshine of the spotless mind)
Ölüm belki unutturur, unutturmasa da kavuşturur
bi insanın bi insanı unutması için bir başkasını daha çok sevmesi gerekiyor...
hastalanmaya bak hasta olursan bir süre onu düşünmessin bile sonra iyileşmiş ve unutmuş olursun.
Unutamıyorsunuz. Hiçbir zaman tam olarak unutamayacaksınız gerçekten değerli zamanlar geçirdiyseniz. Ama biraz olsun üstünü kapatmak için bence yapılabilecek en güzel şey yeni insanlarla tanışmaktır.
Biri bana yardım etsin.
Yol bulamadım.
Hastalıklı bir hal almaya başladı.
Maalesef, civi civiyi söküyor. Hayatima baska birini almadigim surece, unutamiyorum eskiyi.