bugün

Niçin unutmak zorunda kaldığını kendine anlatmak.
Olmadı kağıda yazıp yazıp yırtıp atmak.
Ne zaman ne de başkası. Sevgi bitip tükenecek bir duygu değil. Bazen sadece seversin umut olmasa da , haber alamasan da . içten içe sevilir o kişi.
unutamadım. beceremedim unutmayı. uyku düzenim bitti. 1 yıl geçti üstünden. başka birisiyle konusmaya hevesim bile yok. stresten nodüller oldu ensemde falan. zoretanin 40mg kullanıyorum 4 aydır. aşık olmayın.

AŞK TÜM KÖTÜLÜKLERiN ANASIDIR.
Var olan duyguları yaşamk için kendine şans vermek. Acı da, pişmanlık da, sevgi de, umut da hepsi paket içinde geliyor. Yaşamadan kurtulamazsın.
Unutmak diye bişey yok kim çıkartıyor bunları. Herkesten bir iz kalır bazen derin bazen yüzeysel. Ama unutulmas kabullenilir belki de görmezden gelinir.
Az önce izlediğim trance isimli filme göre hipnozdur. Gerçekte işe yaramaz tabii.
başka birini hatırlamaya çalışmaktır.
Suratına karşı" siktir git " demek...
Ula$mamak ula$ilamamak en iyi yol.
Birini unutmak falan, oğlum siz ne kadar duygusal insanlarsınız lan?
Ya da şöyle diyeyim duygularınız üzerinde hiç mi hakimiyetiniz yok?
Duygular oyun hamurudur. Yönetilebilirdir. Kimse mükemmel değil. gittiyse gitmiştir amk. Kimseye kendinizden fazla değer vermeyin. Veriyorsanız da hissettirmeyin. Yeter yoruldum öğüt vermekten.
onu becermek.
Yak bütün fotoğrafları
O'na ait bütün eşyaları
Bu gece ümitlerini al koynuna
Gün doğmadan unut insafsızı!
Keyfin yerinde değilse ayrıldığın için başkasını bulmadan dü-ze-le-mez-sin.
"Beni anlamalısın… Çünkü ben bir kitap değilim. Öldükten sonra kimse beni okuyamaz. O yüzden yaşarken anlaşılmaya mecburum."

Oğuz Atay

Sırf beni anladığın için seni unutmak bilr istemem. ben yol yordam bilemem.
kişiden kişiye değişir. ne kadar sevdiğinize, ilişkinizin boyutuna göre değişir. çok sevdiğiniz, evlilik yolunda olduğunuz, her dakika düşündüğünüz, saçının teline kıyamadığınız biriyse bu süreç çok uzun olacaktır.

kendinizi alkole verir, delie gibi içer vücutun dirayeti kalmadığı noktada içemez olur bu sefer alternatif arar bulamaz daha çok dibe batarsınız. ama elbetteki çıkışı olacaktır.

unutmak zaman alır. şunu diyebilirsiniz kendinize, evladını kaybeden insanlar bile hayata dönüyor ben mi dönemeyceğim. çünkü bilinmelidir ki çok sevilen kişiyi unutmak uzun zaman alıyor. ama elbette unutuluyor. bir patlama noktası var. kırılma noktasından sonra gelen patlama noktasıç o noktada patladıktan sonra unutuyor insan. şiddetli ağlama, gülme vs.
Uzaklaşmak ve zamana güvenmektir.
Böyle başlıklara girerseniz unutamazsınız tabi.
hiç hatırlamamış olmak.
film izle kafanı dağıt, kendine değer vermek çok zor olmamalı. ayrıca dünyada neler oluyor ölümden başka her şey atlatması kolay şeylerdir. ben öyle düşünüyorum.
baska biridir. bu bir gerçek.
Unutmak için özel bir çaba sarfetmemektir.
Her şeyi enine-boyuna düşünmek. O'nu hatırlamanın size iyi gelmediğini fark etmek.
Hiç olmamış gibi davranmaktan geçer.
Ağla
Anlat
Zaman
Yeni biri.
Zamandır.
En etkili unutuş zaman tarafından halledilir de, kişi süreyi kısaltmak adına çabalamalıdır da.
Yok öyle popoyu devirip, zamanın geçmesini beklemek.

Dostlar, sevdikleriniz, hobileriniz, şifa olacaktır.