bugün

insanların asıl kişiliğimi gösteren olaydır.
Bir canın vahşice katledilmesi bile yeterli olmaz bu mahluklar için.
Öldürülen kızın ırkı yok öldürenin görüşü daha önemlidir bu orospu çocukları için.
Hiçbir zaman allah rahmet eylesin demeyi beceremezler, konuşur da konuşurlar.

Allah belanızı versin şeref yoksunları.
Bari bu sefer bi susun.
Sizin amk...
biri tecavuz edilip yakilmisken futbol da konusulur siyasette. turkiye burasi.
yangına benzinle koşmaktır.
hala siyasetçilerden erdem ve insaniyet bekleyen saf insanların varlığı sayesinde helak olmuyoruz sanırım.

(bkz: o kadar saf ve temizsin ki)
Neden siyaset konuşmayalım ? Bizi bu günlere getiren kimler acaba.

Nereden tutsak elimizde kalıyor sonuçta.
ne kadınlar ölüyor öldürülüyor tecavüze uğruyor dövülüyor belki bazılarınızın ailesinden bu kadınlar.
içlerinden sadece biri yakılmış ne fark ettirecek türkiye için alışılmış ve normal olan bunlar.
ha şu var bir insan böyle canilerle karşılaşmak istermi istiyorum arkadaş sonunda ölüm yada hapis olsada .
kendini güçlü kendisini hükmeden sanan o dünyası çükten ibaret olan manyağın biri de bana bulaşsın istiyorum.
ama kötüler hep acizleri zayıfları bulur.
Ulkemizde insan hayatinin ne kadar degerli oldugunu bir kez daha gozler onune sermektedir.
bu kişilerde siyasal vicdanın olduğu kanıtıdır. yani vicdanını bile kendi politik saçmalıklarına feda edebilecek kadar fanatik ve bağnaz kişidir bunlar. insana yapılan her şey politik değildir. her şey senin o baktığın parti gözünden açıklanmaz. kişilerin hayatlarını yada acılarını politik malzeme yapmak siyasal etik anlayışına sığmaz. ayrıca çok tiksinçsiniz. vicdanı politik olanın hiçbir insanlığını dikkate almam, çünkü kararlar merhametli bile gözükse mutlaka çıkar söz konusudur.
orospucocuklugudur. hele ki iktidar karsıtı olan beyinsizlerin bunu bile siyaset malzemesi olarak görüp iktidara bok atmasıdır. e amına koyduğumun beyinsizi onca bakan onca milletvekili hakim yargıc basbakan cumhurbaskanı mersinin sikim bir ilcesinde minibüs soforu olan ve minibüsteki bir kıza tecavüz edip sonra yakan o orospucocuklarının bu emelinden ve faaliyetinden nasıl haberdar olacak.bilgisayar oyunu mu bu a beynini siktiğimin beyinsizi. o samimiyetsiz bir sekilde sağa sola yazı yazan armutlardan daha salak ve daha orospucocugusunuz.