bugün

Bira hamallıktır.
Kolay verir uğraştırmaz.
Şu cümlelerinizi yanında sevgilisi olan bir kıza söylesenize.
Burda yazmakla olmaz çünkü.
Geri zekalılar sizi.
Alkol edebiyatı yaparak, rahatım yhaa bhen puff modunda, sohbet vasfı olmayan günümüz popülizmi aşığı sığ bir varlık değilse, gözümde degeri olan kızdır.

2 3 bira sonrası, istemese dahi yaptığı tüm kasinti hali gidiyor. Karsimda, özü, iyi kötü zerre umrumda olmadan en doğal, en samimi haliyle duran bir kız görmek inanın iyi bir şey. Cinsellik falan değil lan konu. Hani yaşadıysanız bu anı, anlarsınız.
Bu cağ, insanları bir maske takmaya, çeşitli rollere iyi alıştırmış. Bunlardan arınmışını, alkolle dahi olsa görmek iyi hissettirebiliyor.

Boylesi var ise Mümkünse beni bulsun. Hele ilk yudumu alınca, biranın verdiği hazdan gözü yaşaran biriyse, sohbeti bile insanı mutlu edebilir. Da pek yok işte. Bir kaç tanesine denk gelmiştim, şanslıyım.
ağzının tadını bilmeyen kızdır. hele bir de sürekli içtiği biraları story atıp duruyorsa havalı olmaya çalışan bir maldır.
Can kızdır.

An itibarıyla ankara'da olup içmek isteyen varsa buyursun. Benden. Sonra o yoluna ben yoluma.

Güzel bi sohbet ederiz.
Bursa da yalniz icmesin. Dm atsin tatli kizdir.
itici bulduğum kız. şarap yerine Kamyoncu gibi bira içmeyi tercih eder.
Güven vermeyen kızdır. Evet.
Bira ne more?

içeceksek gerçek bir içki içelim.
Laik, Kemalist ve cehapelidir ve büyük bir ihtimalle patlaktır.
yaz akşamları ıslatırım boğazımı.
hülasa; kafa kafaya verip dertleşilecek kızdır.
Kötü kokuyor ben almayayım alana da mani olmayayım da nesi varmış ayol bira içen kızın içmeyenleri görsen duramazsın.
Nedendir bilmiyorumda , sigara ve bira içen kız bana hoş gelmior pek. Ama bira belki özel günlerde içilebilir yinede. Not , kendim hemen hemen hergün içerim.
ilk fırsatta rakıya geçmesi gereken kız. hayatı sorgulamayan kız.
görsel
bira içen kızdır. bi kalıba sokma nedeni neden? oldu olmadı su içen kız diye başlık açın tam olsun:)
raki tercih edenlere gore daha sicak insandir.
Varsa iki birası duzlu fıstığı benden.
Ayarında içiyorsa süperdir.
Varoştur. Eski yaşamında tırcı falandır.
Çişi gelir.
ya zevkine içen ya da bir derdi olan kızdır.
Bira da içen, viski de içen, ayran da seven, rakı da gömen kızdır. Cinsiyetle biranın ne alakası var bi salın kızları artık bee.