bugün

böyle bir sözlükte kulağı çınlatılmaması aybolmuş.

normal bir insandır fakat özendiğinden içiyordur. birayı seven kız görmedim şu ana kadar. bira içeyim ortama ayak uydurayım bitiremesem bile zorla içeyim vs. düşünceleri vardır. itici.
keyifle babalar gibi içebilen kızdır. itmesi, çekmesi görecelidir.
sevdiğimiz, saydığımız kızdır.
uzaylıdır. *
kulakları yeterince çınlamış kızdır.

(bkz: sokakta bira icen kiz)
(bkz: mini etekli turbanli komunist bira icen kiz)
(bkz: bira içen türbanlı kız)
(bkz: erkek bira icerken malibu icen kiz)*
-çiiiırrss...
+birayı özendiğinden içiyorsun sen.
-aaa, ne münasebet, bir kere sen kimsin? Hem niye geldin masamıza?
+Ben üç-beş fikir beyanatıyla hayatı çözen adamım. Üst kattaki fahriye abla'ya, üst sınıftan selen'e ve trikocuda çalışan safiye'ye sordum, "niye bira içiyorsunuz" diye, "biz içmiyoruz ki" dediler. O kızlar içmiyorda diğerleri içiyorsa dedim kesin diğer kızlar özendiğinden içiyordur.
-Hm..
+Ortama ayak uydurmak için içiyorsun hem.
-Çevrene baksana bira içen kimse yok ki?
+olsun sen ayak uydurmak için içiyorsun. Hem de zorla. iç gız şunu !
-Deli misin sen ayol, defol git başımdan. garson bey bakar mısınız?
+Gız iç didim sağa, içsehee...
-Ama benimghh... imdatghmmph...
kızdaki de, erkekteki de aynı tatları alabilen ağız yapısı ve aynı asitliğe dayanabilen boğaz yapısıdır. kızlar içemez veya zorla içer diye genellemeler yapmak oldukça yanlıştır. *
Su içen kız gibi normal bi şeydir.
şahsen sigara içen kıza nazaran tercihimdir... *
gözünü bekar evinin pis çarşaflı yatağında açan kızlardır.
ilave olarak ahmet kaya da dinliyorsa tapılasıdır.
(bkz: überfikirleri olan yazarlar)
cinsiyetçiliğin gün yüzüne çıktığı söylemdir efendim.
edepsiz ve hayasizdir. anne falan olmaz ondan.
Edebli ve hayalıdır.
leveli yukseltip smirnoff icmelidir.
'loş bir ortamda ve belki caz ve belkide soft rock bir müzik eşliğinde tek ayağını ve sırtını duvara dayamış ve içtiği biranın şişesindeki kağıtları o manikürlü parmaklarıyla tırnaklayıp soyuyorsa' ben o kıza biraz içen kız derim..
içmeyenle arasında fark olmayan kızdır.
kudurduğu halde içemeyen yobazlara batan kızdır.

candır.
(bkz: bira göbeği)
bira ne zaman ahlaki değer oldu ? hayalı derken ? (haya ''top''(testis) anlamına da gelir)

her zaman dediğim gibi; herkes kendinden sorumludur, başkaları hakkında atıp tutanlardan yeğdir.
sevilir kızdır. her akşam 2 bira ile birlikte muhabbeti çok güzel olacak olandır. karşıma çıkmasını istediğimdir.
ortama girmek için alkol aldığını sanan kızdır, şimdiki yeni nesile anlam verememektir. bir kız düşünün, ülkemizin geleceği ama o bunu bu şekil düşünmek yerine; bugünü kurtarmaya bakıyor. vakit geçirmek, ortam kurmak kendi aklınca kezban olmamak için bir iş yaptığını sanıyor.

elbette ki ara sıra kaçamakları olacaktır, bunu tadında ve sınırında bırakırsa kendisi kazanacaktır. sırf kezban olmamak, arkadaş ortamına ayak uydurmak için yapıyorsa her zaman kaybedecek olan kızdır.
merkezüssü nevizadedir.
bazen içtikçe güzelleşen kızdır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar