bugün

yavaştan yapmaya başladığım koleksiyon.

eğer pek görülmemiş, mekana ait altlıklar var ise kabulumdur. :)
yiyiştiğim her kızla içtiğimiz son biranın altlığını biriktirerek oluşturduğum koleksiyon. iki tane var. aynı kızdan. daha yiyişmedik. birayı da o içti zaten,ben elma suyu aldım.
sonra onları alip dama tahtası şeklinde birer boşluk bırakarak ya da komple kapatacak şekilde duvara yapıştırıp çok havalı bir odaya sahip olabilirsiniz.

telif hakkı için;
http://eksisozluk.com/biri/sheerline

edit: arkadaşlar evet link açılmıyor çünkü öyle biri yok. siz yapın, telif hakkını düşünmeyin. sevgiler.
bir de resimlerini atsanızda ufkumuz genişlese.
gittiğim her ülkeden topladiğim değişik birseyler bütünü.
en sevdiğim,her ülkeden her çeşit olduğu için evrenselliğini koruyan, neredeyse 200'ü bulan koleksiyonumdur. her ülkeden her çeşit olduğu için evrenselliğini koruyan koleksiyondur.
bir dönem heves edip yakın bir arkadaşımla gittiğimiz her bardan bir tane çalmak suretiyle oluşturduğumuz koleksiyondur.

özellikle çalma anındaki heyecan için başlanır koleksiyona. yaptığınız masumca ve görse kimsenin zaten bir şey demeyeceği çalma eylemi yine de bir heyecan verir olaya ve çalınan her mekan çıkışı kahkahalarla, koşturmacalarla çıkılır. güzel anıların koleksiyonudur benim için.
uzun bir süredir yapmayı düşündüğüm eylemdir. tabi ki de para vermem bunlara, sadece çalarım.
şahsen yurt dışından da dahil olmak üzere bir çok örneğinin -ki içlerinde bazılarını anca yurt dışında bulursunuz- bulunduğudur. meraklısına ücreti karşılığında okutabilirim.
Her gittiğim ülkeden şehirden arakladığım altlıktır. Hatta festivallerden de arakladığım olmuştur.
150-200 tane olan, muazzam güzellikte ve üniversallikteki koleksiyondur. **
elinizde bulunan altlıkları seve seve alabilirim. sadece bir mesaj kadar uzağım. sevgiler...
bilumum mekanlardan aşırılarak daha da büyüyen koleksiyondur. zaten eşantiyon ürün lan. isteseniz de verirler.
altıyla üstüyle ilgileniyorum.
güncel Önemli Başlıklar