bugün

insanın başına defalarca gelen durumdur. en basitinden bir şey ararsınız bulamazsınız. işinizi halletmişsinizdir ve o aradığınız şey iki gün sonra karşısınıza çıkar.
Şûrâ Suresi 28. Ayet: Umutlarını kesmelerinden sonra yağmuru indiren ve rahmetini yayandır. O, Övgüye Layık bir Dosttur.

Doğrusunu Allah bilir. belki de bu ayetle alakalıdır.
bir taktiktir.
Bana da oldu bu. Birini çok sevdim. Yaklaşık iki yıl boyunca da konuşuyorduk ama ara ara. Kendisi bana aşık değildi. Ben ilgimi de gayet belli ediyordum. Bekledim beni sevmesini, bana yazmasını bekledim. Bir yıl boyunca her gün o yanıbaşımdaymış gibi yaşadım hayatımı. Tam vazgeçtim artık yazmaz dedim, ertesi gece mesaj attı. Dalga geçer gibi değil mi?

Fakat yine de verdiğim karardan geri dönmedim. Bana sevgisiyle mesaj atmamıştı çünkü, amacı farklıydı; insan anlıyor. Yalnız kaldığı için geldi. Ondan bile vazgeçtiysem kimse artık sarsamaz gibi geliyor bana. Onu bile hayatımdan çıkarabildiysem diğerlerinin lafı bile olmaz gibime geliyor. Zaten ondan sonraki insanlar hayatımdan çıkınca da çabuk toparlandım. Bir kez vazgeçince ve bu kararınızın arkasında durmayı öğrendiğinizde artık kim giderse gitsin "iyi tamam" falan oluyorsunuz. Sarsılma kat sayınız azalıyor.

(bkz: kendimden biliyorum)
evrenin insanlara "sen bakarken soyunamıyorum" deme şeklidir.

Hiçbir şeyi uğrunda çabalayacak kadar istemedim.
istiyor olabilmeniz bundan daha güzel bence.
emeğin karşılığını bulmasıdır. bu olayından ardından düşünmemiz gereken şu olmalıdır, atıyorum kız seviyosun sana sonradan bakıyo falan, bunlar geçici onun yerine gerçekten geleceğin hakkında emek harcayıp karşılığını beklersen, o kızda sana kendi gelir kimsenin gelmesini beklemene gerek kalmaz *
Vazgeçemiyorsun sorun orda işte. Vazgeçsen gelecek de....
ironik tesadüftür.
(bkz: murphy kanunları)
Evrenin hee sen onu diyodun demesidir.
Aynen bırak gelirse senindir.
dogru olmadigini dusundugum onerme.

Sevdigim benden vazgecti ne yani ben gidecem mi simdi ona?

Olabilir mi acaba..
Mörfidir.
Kemal sunal'in "vakitsiz gelen paranın içine sıçarım." Repliğini akıllara getirir.
Dünya hayatının ve maddiyatın önemsizliğini gösteren durumdur.
bazen vazgeçince de gelmiyo. tekrar koşuyon. sonra acaba vazgeçmese miydim o yüzden mi olmuyo diyon. sıkıntı büyük.
Katiyen Yalan.

Vazgeçtim yine gelmedi.
hep mi böyle olmak zorunda? neden yani neden???
Telekineziyle aynı temele dayanır. Bi bakın anlarsınız.
dünyanın sen bakarken soyunamıyorum deme şekli.
Amacı gelmek değil aklını karıştırıp seni perişan etmektir. Çünkü onu unutmuş olmanı ve mutlu olmanı istemiyor. Not: tekrar gidecektir.
Her şey vaktinde güzeldir derler ya. heves bitince anlamı kalmaz.
Yedeğe bile atasım yok.

Bende bunu bir şey zannediyordum salağın teki çıktı.
1 seneyi geçti, gelmeyince gelmiyor arkadaşlar.
(bkz: kesin bilgi)
oluyor mu ki öyle?