bugün

bir öğretmenin olağan bir eğitim faaliyeti için yanında bulundurması gereken materyallerdir.
Bayansa ogretmen, her renk tahta kalemı ve selpak ve yazılı soruları ve testler ve ve ve bı ben yokum o cantada.
öğretmen dosyası.
geleneksel eğitim sistemine inanmışı için katlanıp çantaya koyulabilecek etkili bir cetveldir efenim. parmakları da büzüştürdü mü tamam.
ıslak mendil olmalıdır. tahtaya tebeşirle birşeyler yazdıktan sonra elini silmek için.
bir adet 30 cm lik kalın tahta cetvel.
sıra dayağı atarken yardımcı olması açısından.*
gözlük kesinlikle bulunmalıdır öğretmenin gözleri bozuk olmasa bile bulunmalıdır çünkü öğrenciler zıvanadan çıkmaya başladığı anda hafif burnundan aşağı doğru tak gözlüğü iş çığrından çıkmaya başlıyorsa gözlük üstünden bir bakış at ve sonucu gör.
sözlük bulunmalı.
içinde ne olduğu hiçbir zaman bilinemeyecek mavi dosyalar. öğretmen çantasında bir şey aradığında ona zorluk yaratması için.
(bkz: tahta cetvel)
arkada bıdır bıdır kaynatan, uyuyan haylazlara fırlatmak üzere ucu zehirli tebeşir, küçük dart oklarından.
(bkz: leblebi tozu)
yara kremi yara bandı bunlar tabi ilkokul öğretmeni için geçerli.
biber gazıdır. yeni nesil ergenler için.
(bkz: tarak afedersin)
güdümlü, termal sensörlü anne terliği.
çantaya dahi gerek yoktur. bilginizi, tecrübenizi elinizde taşıyorsanız yapmayın o işi.
cetvel. net.
ababoz ve turbo sakızı. soruları doğru bilen öğrencileri ödüllendirmek lazım tabi.
pilot kalem. ders defterini imzalayacakları zaman öğrencilerden istemeye son vermeleri gerek.
Prezervatif. Onlar da sevişiyor.
"orkid" diye cevap vereceğim durumdur.