bugün

entry'ler (189)

aşkı üç kelimeyle tarif etmek

"siyah beyaz beşiktaş"
bu kadardır ulan.

kadınlar kulübü nde dönen kızlık zarı muhabbeti

ben hep evlendiğim zaman dünyada annemden sonra en çok seveceğim kadının yüzüne nasıl bakarım, nasıl bir başkasının günahına girerim diye şu ana kadar hiçbir kıza dokunmadım. hatta kendisiyle yatmadığım için beni terkedenler oldu umursamadım. ben bir erkek olarak 2 dakikalık zevk için ahiretini nasıl tehlikeye atacağımı düşündüm. eğer birgün evlendiğim kadında böyle operasyon yaptırıp karşıma bakireyim diye dikilen biri olursa hakkım helal değildir diyeceğim. Zaten eğer kendi ağzıyla söylemezse bilemeyeceğim. Allah affetsin diyemeyeceğim. Allah ıslah etsin, fırsat vermesin.

metallica nın en iyi şarkısı

unforgiven,fade to black,master of puppets ve nothing else matters.

hayatı cennet mahallesi tadında yaşamak

eğlencenin dibine vururum olum ye,iç,akşam gazino çal, eve git kacının koynuna gir yat.kebap anasına satayım.

vajina yalarken ossuruğa maruz kalmak

dua etsin o kadın küfürbaz haydo gibi biriyle evlendiyse yiyeceği küfürün haddi hesabı olmaz.
artı herif intikam için üstünde tepineceğinden daha fazla tepinir.

ilk defa aşık olacaklara tavsiyeler

kendinizden çok sevmeyin karşılıksız kalırsa isteseniz de unutamazsınız.

düğüne beyaz elbise ile gelen davetli hatun

sevgiliside düğünde olacaksa ve evlilik teklifi bekliyorsa, bu mesajı sevgilisine iletmek babında giyebilir.

düğüne beyaz elbise ile gelen davetli hatun

sevgilisi de düğünde olacaksa ve evlilik teklifi bekliyorsa, bu mesajı sevgilisine iletmek babında giyebilir.

sakız çiğnerken içilen soğuk suyun verdiği his

naneli ise nefesi içine çekerken cufff diye bir soğuk,ferah bir girer akciğerlere.

bir kadın bir adama gerçekten aşık olursa

kadına gerektiği değeri verirse adam kadın gerçekten aşık olur ve sadakatini hiç kaybetmez.

tıp fakültesini kazanamayanların zeka seviyesi

kendisinden başka herkese faydası olan, bütün o kazandığı paracıkları çocuklarına ve karısına adeta hibe eden kendini zeki zanneden tıpçılardan daha zekilerdir.

kına gecesinde kınayı poposuna yaktıran gelin

yaktırmak isterse damat yakar.

en karizmatik isme sahip futbolcu

manuel fernandes atiba hutchinson arjen robben cristiano ronaldo.

14 şubat için şimdiden çalışmalara başlamak

14 şubat gelmeden birkaç gün önce sevgililer gününde sevgilisiz kalmamak amacıyla birkaç saatliğine veya daha uzun süreli sevgili aramak yerine şimdiden çalışmalara başlamaktır.

hiç yok denecek kadar şort giyen kız

öğretmenleri okula türbanla girebilmesini isterken ona özgürlük diyenlerin başkalarının giyimine karışmak ne haddine.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

ertuğrul veya selim olabilir.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

bergüzar ve zeynep.
yanlış anlaşılmasın bergüzar korel'den dolayı değil anlamı çok güzel.

fatih terim

çok çirkefleşir ama belli etmez kendini hep haklı çıkarmaya çalışan kişidir.yani amiyane bir tabirle siyasetçiden ziyade politikacıdır.

maça gitmek

beşiktaşlıysanız maça gitmek eylemi size seramoniye katılma, şahane bir müzikal dinleme, çok büyük bir sosyalleşme, istanbul'un en güzel yerinde maç izleme vs. şanslarını tanır.bütün bunları beşiktaş'ın bir maç gününde yaşayabilirsiniz.

demet akalın varken şebnem ferah dinlemek

valla ben her ikisini de dinlemiyorum fakat benim gözlemlerime göre demet daha çok dinleniyor. cafe,bar,kumsal her yerde demet ama şebnem genelde lise aşkıdır.