bugün

kutup ayısının bunun için 60 km yürüdüğü düşünüldüğünde çağdaş ayıcığımız diyebiliriz.
Mecnun, Ferhat, Kerem; dağları delip, çöllerde kavrulup, ateşlerde yanmamış mı?
Bir garip Osman, gidiş geliş otobüs bileti almış çok mu ?
ergenliğimde bütün ülkeyi dolaşmak istedim bütün şehirleri görmek, bir bahane yeterliydi sırf gezmek için değil bir amacı da olmalıydı benim için... e sonuç bir şehir bir kız bir seyahat, böyle böyle istediğim şehirleri gezmiş görmüş oldum.
ferhat'ın bir vajina için dağları delmesini destansı şekilde anlatan insanların, vajina için başka bir şehre giden insana abazan yakıştırması yaparak kendisiyle çelişmesinin bir örneğidir.
iyi kavrıyor ise ben giderim.. kavrayacak..

vajen avcısıdır..
bu benim amk. şuan evimde ikamet eden iki adet feminist kadına inat yaptım bu eylemi. zehrimi akıtım geldim ve artık feminist tavırlarını siklemiyorum.
şehir de bir şey mi, başka ülkeye gideni var bu abazanların dedirtir.
beyni çalışmayan abazandır. istediği sadece vajinaysa otobüs parası vermek yerine, hayat kadınlarıyla birlikte olabilir.

(bkz: şehire)
(bkz: ses düşmesi)
(bkz: hunter)
batum bu başlığa güzel örnek olur.
(bkz: dünya kadar malın olacağına)
göt olup dönme ihtimalleri yüksektir.
Am istesin yarak Bağdat'tan gelir.
kadını vajina olarak gören zihniyetin içinde oldugu gafletin göstergesidir işte bu yazılar da.
abazan değildir. zira ben bir vajina için ülke bile değiştiririm amk.
aklı çükünde olan abazadır.
--spoiler--
millet dağı deliyor amk otobüsle gidene ne diyelim
--spoiler--
gerçekçi olalım, bir erkeği sözlükte adriana lima, stoya, megan fox ve türevleri çağırsa ülke değiştirmeyecek kim var?
kendi adıma, abaza olmadığım halde başım bağlı değilse ben değiştiririm. azcık gerçekçi olalım.
sonradan pişman olan abazandır.
Bir atom için ömür verenin efsane olduğu dünyada pek garisenesi bir durum deyil.
sadece vajina için gidiyorsa salak, ama vajina sahibi sevdiği biri için gidiyorsa normal olan abazandır.