ya sikicem ama ha, benim açmak istediğim başlık bu değildi ki. sayın yönetici arkadaşlar, lütfen şu konuyu bir kere daha gözden geçirin yauv.

(bkz: başlık açarken birkaç karakter toleransı)

aslında 'bir türlü gerçekleştirilemeyen düzenli bir hayat planları' olacaktı başlık.

bu da harbiden uzunmuş lan...

neyse, sanırsam ne demek istediğim anlaşıldı.
hep hayal edilen, ama bir türlü gerçekleştirilemeyen 'düzenli hayat' planları, projeleri..
herkesin vardır bu planlardan, herkes hayatını bir şekilde düzene sokmak ister.

işte ne bileyim, sigarayı bırakmak, erken yatıp erken kalkmak, spor yapmak, kahvaltı yapmak, nerde akşam orda sabah hayatını bırakıp, eli yüzü düzgün, helal süt emmiş, aklı başında bir kız-erkek bulup evlenmek... gibi, birbirinden güzel ve mantıklı hayaller.

mesela ben yıllardır kafamda kurarım, yıllardır planlar yaparım.
güya istanbul'a geldiğimde hemen hayatımı düzene sokacaktım. mesela erkenden kalkacaktım sabahları, şu parkta ters üçgen, tombik teyzelerle koşacaktım, tanış olacaktım onlarla.
sonra terli terli eve gelip, banyo aynasının karşısında, her geçen gün daha da belirginleşen, kol ve bacak kaslarıma, çıldırtan baklavalarıma ve narcissus gibin kendime niyet bozduran o sikişken adonislerime falan baktıktan sonra ılık bir duş alacaktım.
sonracığıma akşamları iş çıkışı, hiç kimseye takılmadan fitnısa gidecektim hacı (fitnıs: fit bir vücuda kavuşmak için yapılan sporumsu hareketler bütünü) o fitnıs salonunda, eli yüzü düzgün, aklı başında, helal süt emmiş, helal süt verecek güzel memeleri olan, kalçaları diri ve yusyuvarlak, sekse düşkün, geniş düşünen ama dar hacimli, en az 1.75 boyunda, en fazla 55 kilo, bukleli kızıl saçlı, beyaz tenli ve mümkünse renkli gözlü bir hatun bulup elleyecektim...

ama olmadı işte bir türlü. ve bundan sonra da olacağını sanmıyorum.

yine nerde akşam orda sabah amk.. yine zor bela uyanacağım sabah işe giderken, yine bitse de gitsek diye isyanlara geleceğim iş yerinde, yine akşam ne yesem acaba diye düşüneceğim iş çıkışı, yine bilgisayar başında sabahın 5'lerine kadar fosur fosur sigaraya asılacağım, sonra yine xhamster'ı açıp, laptopa sıçratmadan... oofff amına koyayım ya...

--spoiler--
la bebe biz nasıl adamlarız la?
--spoiler--

editim la.
(bkz: yarınlara ertelenen hayatlar)
benim de çok uzun zamanlardır tasarladığım fakat uygulamaya geçemediğim plandır.
(bkz: erken kalkmak)
(bkz: sabah koşusu)
(bkz: düzenli ders çalışmak)
her yeni yıla bir hafta kala alınan kararlarda bu gruba dahildir.
aralarından erken yatıp erken kalkmak favorim olan planlardır.