bugün

Irlandalıdan sonra 5 kişinin bir kadını Atatürk Havaalanında ancak öldürerek, hem de polis oldukları halde öldürerek bir kez daha bizi derin düşüncelere gark eden sözdür.
Bu ara bir kez daha gözden geçirilmelidir.

http://m.uludagsozluk.com/e/29251511/
görsel
Doğru bir tespit.

Bir Türk dünyaya bedeldir. Ne zaferler kazandık biz. Ne kafirleri dize getirdik biz. Allah yolumuzu açık eylesin. Amin. Evet.
(bkz: Ne mutlu Türküm diyene)
görsel
(bkz: bedelli askerlik)
(bkz: gerçek türk dünyaya bedeldir)
doğrusu bu olmalı.
en gerçek tür kainata bedeldir doğrusu bu olabilmeli. *
Evet amk bayrakla tank doğrayıp tükürükle savaş uçağı düşürdünüz. Efsanevi bişiler varmış mış...
Türküm demekten başka övüncek bişeyi olmayan basit insanlarsınız amk. Ben de dışardaydım ben de türküm. 300 insan ölmüş ırkınla sidik yarıştır sen.
türk olmayanın zoruna gider.
acayip abarti bir laf.

bir turk bir ingilizin 10'da birine, bir amerikalinin ise 20'de birine esittir.

dunyaya bedel laflari falan gercekten komik.
meme diyecektin heralde.
görsel
mustafa kemalin sözüdür.
ses kaydı olmadıkça atatürk ün söylediğine inanmayacagim söz. almana göre bi alman güneş sistemine, ingilize göre bi ingiliz galaksiye bedel olabilir. japon ise bu tartışmaya götüyle gulecektir.
şimdiki davarlar hemen üstüne alınıyor. ulan sen ne boksun da dünyaya bedel olucan?

bu sözki eskiden savaşçı yiğit cesur türkler için kurulmuştur. bugünki ılık asker kaçaklarına değil.
Gerçek bir türk ise doğru sözdür.
Türk olmak zordur çünkü dünya ile savaşırsın.
Türk olmamak daha zordur çünkü türk ile savaşırsın.
biz türklerin gücünü gösteren cümledir.

dünya'nın her yerinde ''türk'üm'' dediğinizde saygı gösteriyorlar. haritadaki yerimize bakmak bile gurur verici be. dünya'nın en güzel ülkesinde yaşıyoruz.
Doğru bir sözdür.
hangi türktür denilesi konudur. bu türk chp li biriyse cacık olmaz dünyaya bedel falanda değildir. evet..
Atatürk zamanı derslerde okutulan Tarih 4 kitabından (1931)
görsel
o da bir şey mi aq

ben bir gürcü tanıyorum allaha peygambere bedel... öyle diyorlar.
güncel Önemli Başlıklar