bugün

omegle den hallicedir.
açmayın dedeler.
türbanlıların adını kirletmek için yapılmış bişeydir.
(bkz: Memintolar da tombiktoymuş)
deli gibidir.
türbanlı falan bilmem ama ilk Müslümanların seks hayatlarından bir ip ucu vereyim;

görsel
Digerlerininkinden farki olacagini sanmıyorum. Cenenize vurmus beyler, ayiptir.
yıllar önce girdiğim bir iç çamaşırı mağazasına iki tane bildiğimiz kara çarşaflı bayan gelmişti. konuşmalarına kulak misafiri oldum ve çok şaşırdım açıkçası.

birisi diğerine diyordu ki "ben biliyorum sen bana bırak, bak vişne çürüğü rengi adamı çıldırtır. bu tonlarda çamaşır alalım sana şuna bak bu güzelmiş" diyerek dantelli falan bildiğimiz fantezi iç çamaşırlarına doğru yürüdü.

yani anlayacağınız genelleme yapmak ne kadar doğru bilemem ama, türbanlıların da seks hayatı oldukça renkli.
(bkz: sa na ne)
çoğunun hayatı, tiksinç, gayrimeşru, tuhaf ilişkilerden uzaktır.

türbanlı birini görünce laik atak geçirenlerinkine benzemez.
Kara çarşaflılardan daha kötüdür.
Yüksek libidolu ve mazosist eğilimli olurlar genelde sertlikten her kadın hoslansada bunlarda daha fazladır bu eğilim. Ayrıca iki binli yıllarda yapılan bir araştırmada türbanlı kadınların cinsel fantazileri arasında tecavüz başı çekmektedir. Araştırmayı merak eden nette biraz araştırarak bulabilir sanırım.
fantaziden fantaziye koşan ateşli hatunlardır. o elbiselerin atına hiç bir şey giymeden dolaşmaları da ayrı konudur. çok seksi ya.
akp'ye seçmen lazım oluNCA takıyorlar fişi prize; işte öyle bir şey.
Diğer insanlardan bi farkı olmayan hayattır.
paylaşım sitesinde bir fotoğrafı bulup genele ifşa etmekle, tanıdğın birinin fotoğrafını ifşa etmek arasında eylemce ve suç açısından bir fark yoktur. zira o fotoğraf kişiye özel. kendisi, paylaşmak istediği insan veya insanlarla paylaşsın diye hazırlanmış bir uygulamayı kullanmış. şahıs buralarda kendi fotoğrafına rastlayıp, hukuki yollara başvurduğunda bunu bir daha düşünün derim.

onun dışında, kimin nasıl seks yaptığı, nelerden hoşlandığı ikinci şahısların yargılamasına açık bir konu değildir. seksi bu kadar merkezinize almanız üzücü ve düşündürücü cidden. çeşitli faydalı uğraşlar bulun kendinize bence.
normal bir kadının seks hayatı ile aynıdır.

Türbanlı insanları insanları nasıl görüyorsunuz? çarşaflarının altında takma yarrak taşıyıp önüne geleni s.ktiklerini falan sanıp öyle bir fantezi kuruyorsan yanılıyorsun.
Şimdi sövmeyeyim diyorum ama dayanamayacağım, ne lan bu sizin türbanlı takıntınız? Kemalistlerin çok övündüğü o kurtuluş savaşında cephede mermi taşıyan türbanlı kadınlar sizin için hiç mi bir şey ifade etmiyor?
Başı açık mermi taşıyıp sonra da Mustafa Kemal'e verse saygı duyar mıydınız o kadınlara?
Bir türbanlı fantezisidir gidiyor, evinin içinde türbanlı kadın türbansız kadın ayrımı mı var sevişirken çarşafla sevişiyor falan mı sanıyorsunuz? Evinin içinde her kadın gibi onunda bir seks hayatı vardır veya dışarıda canının istediği yerde.
Sizin gibi am beyinliler gördükleri her kadını kocaman bir a.cık olarak gürüyor, sadece 31 çekerken zihninde yer alan görüntülere yeni bir görüntü katmak için aradığınız türbanlı p.rnoları zavallı hayatınızın yansımaları sadece.
O nedenle tavsiyem şudur ki, bırakın bu yıllardır sürdürülen saçmalıkları da siktirin gidin bir manita yapın türbanlı türbansız fark etmeden sevişip keyfinize bakın.
Yooook ben türbanlılara sallayıp 31 çekerek sivilce patlatacağım diyorsan, bir zahmet siktir gitte kafamızı dinleyelim sıktınız amk
türbansız dolaşan kıçını başını açan kadın ile aynıdır.
% 91 'nin hayatı boyunca hiç orgasm olmadan öldüğü gerçeği ile sonlanan bir hayattır.
denedim ben bunu. yani çok da farklı değil. ama partner sıkıntı yaratıyor. kız gülmekten bişey yapamadı. "çıkar şunu allahaşkına, konsantre olamıyorum" dedi.
nasıl izin verildiği anlaşılmayan görsele sahip başlık.
(bkz: inci sözlük)
kimseyi ilgilendirmeyen seks hayatıdır. her insanın seks hayatı özeldir.
(bkz: var mı)
normal kadınlarınki gibidir .
kemalistlerin fantezi dünyasından dardır.