bugün

Normlardan sıyrılarak ağız tadını tatmine dayalı samimi bir tutum sergilemektir. Karşımdakine bakmaktan çorbayı içebilirsem...
telefona da 'hafız' diye kaydeder artık. bu ilişki anca buna dönüşür.
Lahmacun yemek dururken.. Ayıp etmişsiniz kendinize.
işkembeciden müşteri başına komisyon almadığı doğrulanmalıdır.
öncesinde rakı içmeye gidilmeyecekse, beyhudedir. işkembe çorbasını piç etmektir.
nevizadedeki bol alkollü gecelerin sonrasında yapılacak olan aktivitedir. iyi gelir.
Hayalimdir*.

Şöyle bol sarımsaklısından.
Romantik dakikalar yaşamaktır*.
Kız mıymış o?
(img:#1825072)
(bkz: allah korusun)
Hata etmektir.

Ya bunlarla çöp atmaya gidilmez.
ordan da kılaba akarız dimi!
tam ıyy diyecektim laf sokmuşsunuz amk. önce bir söyleseydik, yollarımıza döşemenin alemi yoktu.
Eskiden işkembeciye giderdim işkembe icmedigim için mercimek içerdim. Bir gün dedim ki mercimek her yerde var mercimekci diye bir tabir yok ama işkembeci diye bir yer var neden işkembe denemiyorsun. O gün ilk işkembemi içtim ve o gün bugündür işkembe içerim. O yüzden için kızlar siz de işkembe için sözlük erkekleri ile de gidin yeter ki için. Kana kana için.
yapılan büyük bir hatadır.
işkembe yemem. bilen bilir inançlarım gereği erkeklerle randevulaşmayı da gaylık olarak yorumluyorum. bu yüzden şahsım adına tercih edilmeyecek olan bir aktivitedir.

karıyla kızla da gitmem ama.

işkembe ne yha pöfff. babişkosunun piremsini götüre götüre işkembeciye mi götüreceksiniz?
Ben davet eden olursa sarımsakla sirke basıp karışık içerim.
Ben yabarım işkembe çorbasını.
Sen yaparsan ben gelmem elini yıkamayan adam işkembeyi hiç yıkamaz.
Çok naziksin kartoncu.
Size zaten yapmam aq siz gidin şırdan yiyin ben kızlara yabarım.
(bkz: iki çay bile içeriz)
Çayı ben yaaparım hattı sayılır dostlarımız göndermiş.
Bir tabak tuzlamaya hayır diyemem, vicdanım el vermez.