bugün

içinde bulunduğum tarifsiz durum. ne yapacağımı bilmiyorum. gerçekten... bir sevgilim var... çok güzel, çok iyi, çok tatlı... çok güzel demiştim değil mi? ama ben, başkasını özlüyorum. başkası, hala kafamda bir yığın tilki ile dolaşıyor, bir başkası her sarhoş olduğumda kafamın içini istila ediyor, o başkasıyla yaşadıklarımız, o başkasıyla sevişmelerimiz aklımı esir alıyor lakin bir yandan da, sevgilim olan beni kendime getiriyor, özlediğime karşı tutunduğum dal oluyor. kalbim oradan oraya bir yaprak gibi savruluyor efendim, durduramıyoruz işte.

kısacası, yarrak gibi bir durum. yapmayın, etmeyin. iki kişiyi sevmek, iki ucu boklu değnek.
ayıp etmektir. biraz dürüst olup sahip olduğu sevgilisinden ayrılmalı.
her 2 taraf içinde hoş olmayan durum. ah almaktır. o kişinin vaktini çalmaya, hakkına girmeye, hiç gerçekleşmeyecek hayallere süreklemek doğru değildir. o da insandır kırılacaktır. yapmayın.
anlayabildiğim bişey ve ne kadar insanlıktan gelen duyguları barındırsa da hoş karşılanmayan durum. (bkz: geçmiş olsun)
sevgilisini sevmeyen kişi halidir. önce geçmişini unutmalısın, aklında kimse olmayacak. ne sevgi ne nefret ne de özlem olacak içinde ondan sonra bir başkasına yer vereceksin. kimsenin günahına girmemek lazım. kimse sizin unutma, avunma yuvanız değil.
adam olacaksın arkadaş gönlün başkasındayken, bir başkasına yer vermeyeceksin hayatında.
seviyorsan git konuş durumudur. üzme yanındakini boşuna.
sözlük yazarlarını gönül abla ya da müge zanlı pozisyonuna sokan başlık. bazen hayatta istemediğimiz şeyler de oluyor ki yaşamın da anlamı bu değil mi zaten.
Orospu çocukluğudur. Varsa aklında biri ayrıl harcama kızı.
ihanettir.