bugün

chuck norris bir oturuşta ajdarın bütün şarkılarını dinliyebilir.
playlistin sona gelmesiyle intihar ile sonuçlanacak olaylar silsilesi.
playlist biter ve ajdarın kıllı mıllı deniz resimlerine son bir kez bakılır, intiharın eşiğine gelinir.
intihar etme yöntemidir, değilse garanti çin işkencesidir. ne içtiysen artık onu içme sana zarar vermektedir.
oturduğun yerden kalkamamakla sonuçlanır. 112 aranmalıdır, hatta 113.
intihar etmek için birebir olan bir eylemdır. yada kişi kendısını bir anda bakırköy akıl hastanesinde bulabılır..
krize girilebilir yada direk düşüp bayılma riski taşır,tehlikelidir asla denemeyin.
bu eylem sonucu şarkıları dinleyen sabırlı kişiye benden söz öbeği.sanrılar çıldırmış olmalı.
"müzik ruhun gıdasıdır" sözünün yaratıcısına bi "hassiktir" çekmenize sebep olabilecek eylem.
her babayiğidin harcı değildir.
aynı oturuşla 2 adet çiftli ekmek te yiyebilen insan başarısı.
(bkz: nasıl cinnet geçirdim)
fazla dozdan götürür.
klişeleşmiş intihar yöntemleriyle değil de, başka bir şekilde hayatını sonlandırmak isteyen birinin düşünceleridir.
beraberinde nobel barış ödülü, nobel sabır ödülü gibi bütün nobellerin toplanmasına yol acacak her insanın yapamayacagı eylem.

(bkz: kıcından ödül uydurmak)
- abi geçen gün bi oturuşta 2 büyük içtim, üstüne 5 bira içtim,eve yürüyerek geldim

+ ben bi oturuşta ajdarın bütün şarkılarını dinledim, sonra kalkıp 3 adım attım

- büyüksün abi,afedersin.
canlı dinlenmesi tavsiye edilir.
oturduğu yerden kalkamayacağına delalettir. yan etkileri :fena halde karın ağrısı, kabızlık, baş dönmesi, sağırlık, sersemliktir.
(bkz: intihara kalkışmak)
büyük bir sabır abidesi olabilmenin açık bir göstergesidir.
insanın kendinden tüm yetkilerini almasıyla neticelenir.
(bkz: alırım senden tüm yetkimi)
gülme krizine gireyim derken kalp krizinden ölmeye neden olacak eylemdir, pek sakıncalıdır.
(bkz: çarpar lan)
bu müzikleri dinlemek için insanın akıl sağlığı iyi olmaması gerekir.
altın vuruş yapmaktır ölmek ihtimal, sakat kalmak muhtemeldir.