bugün

hoşlanılan kızın sana gerçekten çok güveniyorum demesidir.
allah belasını versin daha iyidir. *
piç olduğunuzu kibar şekilde söylemiş,sıkça başıma gelen olay.saygım var bacım bizde hanım evladıyız demedik.
gerçekten guvendigini gösterir. çünkü kızların içinde seytanlık yoktur, öyle düşündüğü için söylemiştir.
Sana bunu soyledikten sonra bana yanlis yaparsan senin belani sokerim, abimgilleri üstüne salarim demektir bir nevi.
dediği andan itibaren artık güvenmemesi gerektiğini bilmelidir.
Yarrağı yiyeceğinin resmidir.
Belki de bir erkek için en önemli cümlelerden biridir.
erkeğin içinden "işte şimdi sıçtın" cümlesini geçirmesine neden olur.
tehlikeli olabilir kadın birşey diyorsa arkasını bir durup düşünmüştür. iyi düşünüp öyle cevap vermek gerekir.
Seni seviyorum demesinden bin kat daha değerli.

O kızı kaybetme bence.
bu senin adam olduğunu gösterir. bir kıza güven verebilen adam azdır nadirdir. sevin onları koruyun nesilleri tükenmesin.
ne olur beni hayal kirikligina uğratma anlamindadir.
seni yedekte bekletiyorum demesidir.maksadı sizi bağlamaktır.başkalarına vurdurup geri gelicem aşkom gibi bişey.
Yalan soyluyordur. Kendi icinde guvenmek icin buyuk caba verir. Sonucta guvenebilir mi, mechul.
seni adam yerine koydum demesidir. Bundan sonrasını erkek düşünsün.
duygusal zeka sı gelişmiş kızdır.

bu cümle yüzünden aldatasi varsa bile aldatmaz insan.
Yanlış düşüncelere kapıldığının bir kanıtıdır.

Er ya da geç sana güvenmediğini anlayacaksın.
Genelde bundan sonra isler daha bi cetrefillenir. Kızlar her zaman daha kompleks dusunur cunku. Boyle bi cumle kursa bile kafasında bin tilki.
altında başka niyetlerin aranması gerektiği durumdur. güveniyorum ki, yanlış yapma, güveniyorum ki beni aldatma, bırakma, yalan söyleme. karşı tarafa güçlü bir potansiyel vermek için söylenen yalnızca ağızda kalan pek de samimiyet içermeyen üstün körü bir sözdür. bkz: zamanın da ben de demiştim.
verecektir.
sizi romantik değil dostça bir yakınlaşmanın tarafı olduğunu gösteren gelişmedir. eğer onu kaybetmek istemiyor, ona karşı bir şeyler hissediyorsanız bu hislerinizi kalbinize gömmenin tam zamanıdır. yoksa her şey biter.

(bkz: based on a true story)
(bkz: yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var)
"şu işi hallet de gel"in eş anlamlısı.
mütemadiyen diyorum ben bunu. genelde o an istediğim şeyi yapmadığı için söylüyorum. sonra yapıyor. güzel oluyor.
bir kızdan bunu duyduysan ve o güveni kırdıysan, dünyada bundan büyük günah yok.