bugün

Bir kızı aranızdaki mesafeyi hiçe sayarak onu tün kalbinizle sevmenizdir. Zordur elini tutamaz öpüp sarılamazsıniz. Bazen yılda 3-4 defa görme şansınız olur. Ve bu buluşmalarda digerlerine göre daha yoğun yaşamak zorundasınizdır. Bu buluşmalara giderken ona en pahalı hediyeleri almazsınız ona tüm yıl sizi hatırlatacak birsey verirsiniz ki sizi hiç unutmasın. Ona olan aşkınızdan kimseyi gözünüz görmez. Kalbiniz hep onladır. Damarlarınıza kadar hissedersiniz. Aşkınızla yanarsınız. Onla olan tüm iletişiminiz sms, telefon, ve internet sohbetiyle sınırlıdır. Ve size söylüyorum hiç kolay değildir eğer yapamayacağınıza dair en ufak bir şüpheniz varsa denemeyin. Sonra çok üzülür ve üzersiniz. Ve size tüm benliğiyle bağlanmış olan kızın hayallerini yıkmayın.
Zordur. Dizine yatamayıp uyuyamadıktan sonra.
eğer platonik seviliyorsa acıdır, acıtır.
acıdır..

la önünüzdeki şeye niye güneş muamelesi yapıyorsunuz amk, izlemekle yetinmekte neyin nesi.. bu kadar fazla gurur göte vurur..
seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli şarkısını dile pelesenk ettirir. ki, gerçekten beraber olduğunuzda fark edersiniz ki uzaktan daha iyiymiş o kızı uzaktan sevmek. kaprissiz, dırdırsız.
Bazen sadece yolda rastlamak için dua etmek, bunun için eve giden yolunuzu uzatmaktır.
bir kızı uzaktan sevebiliyorsan adamsındır.
her zaman"sen o kızı seviyon ama o kız buna veriyor" diye bi şerefsiz çıkıcaktır.
Sevdikte ne oldu.
- seni uzakta bile olsan seviyorum. çok güzelsin. gittikçe sana olan sevgim artıyor.
+ ayy teşekkür ederim aşkoom. cidden mi!?
- evet. hatta az daha uzak olalım. biraz daha gitsene.
+ nasıl!? anlamadı ben!
- git git. biraz daha git.
http://galeri.uludagsozlu...B1z%C4%B1-uzaktan-sevmek/
bu sevme eyemi için dürbünler, teleskoplar, tele lensler falan kullanılıyorsa tehlikeli bir sevmedir.
uzaktan sevmek her iki tarafı da sıkmaz, yorar!!
güncel Önemli Başlıklar