bugün

(bkz: ona küçük sürprizler yapın)
Küçük bir çiçek, çikolata.
görsel
Onu herkesten farklı sevdiğini belli etmek.
olmayan bir yoldur. ne yaptıysanız yaranamazsınız; duygusal olursunuz, sert ol derler, sert olursunuz, "yaa sen beni sevmiyorsun, bak onun sevgilisi bikbikbik!!!" falan yapar. yaranamazsınız arkadaş. koca koca filozoflar boşuna: "kadınlar ne ister?" diyerek ölmemiştir.
Bulunduğu 24 saati son günüymüş gibi yaşatmaya çalışın, hatası olursa bugün ölme ihtimalin var seni üzmek istemiyorum deyin. Bu davranışa şeytan deli olur ve eğer hata yapan siz olsanız da bu sefer o kız aynı mantıkla size yaklaşır. Ve bu kısa dünya hayatı sevgi üzerine sürüp gider çiftler arasında.
Çok sevmek ve ilişkisine sahip çıkmak yeterlidir.
Tatminsiz doyumsuz kızları naparsan yap Mutlu edemezsin önce iyi bir kız bulmanın yolları bilinmelidir.
para dışndaki her şey günü kurtarmak içindir.

para ömürlüktür.
Ona sevgini hissettirmek ve küçük küçük jestler yaparak ona ne kadar aşık olduğunu belli etmektir.
minicik süprizlerdir. 1.5 liraya çikolata alsanız 5 liraya minik peluş anahtarlık alsanız sizden iyisi olmaz. nihayetinde önemli olan hediye değil düşünceli davranmaktır. veda esnasında mini bir sarılmanın ardından cebe atılan küçük bir notta etkileyici yöntemler arasındadır. ama dikkat edin. o sizi arkadaşı olarak görebilir.
Kişiden kişiye değişebilen yollardır.
Birine tek taş alırsın mutlu olmaz birine bir kaç satır yazı yazarsın mutlu olur.
Ona miller şişesinde molotoflar atın.
kadınlar dünyanın çözülmesi en zor bilmecesidir
bazen bir sözden mutlu olurlar
bazen ayaklarının altına dünyayı serersin mutlu olmazlar .
Sahip çıkmak, korumak.
Koru, sahip cik, onu anladigini goster, obu eglendir, hep yaninda ol o zaman O bil ki en mutlu kadindir.
Beni mutlu etmek hic de zor degildir
hatirlanmak isterim mesela.
Sokaktan koparilmis bir gül de olabilir. Oyle kucak dolusu cicek de sart degil(olsa fena olmaz)
aniden hediye gonderilse mesela. Oyle ille de dogum gunlerimde olanlardan degil. (Zaten dogum gunumu yalnizca ailem hatirlar.)
ruhuna inebilin kalbini sevin çok mutlu olurlar. bende mutlu oluyorum zevkle yapıyorum.
Çok zordur. Baya zordur. Kişiye göre değişir tabi ama zordur.
Özet: zor.
ona küçük süprizler yapın.
(bkz: pırlanta)
nasıl mutsuz edilir, bana onlarla gelin.
iyi ve ilgili bir baba olmak.
ona küçük sürprizler yapın

(bkz: bamya)
Özlediğini söylemek bile yeter, ya da biz alıştık minimumlara...
Bu ara kilo mu verdin ne?