bugün

Ozguven eksigi olan ergenlerin karsi cinsle tanismak icin sarfettigi gereksiz emek.
tüm genel kültür bilginizi dökün.
yaklaş, yaklaş, biraz daha yaklaş ve merhaba ben ... de.
öncelikle dik durun, kızla aranızdaki mesafeyi iyi ayarlayın, ne çok olmalı ne çok yakın, bu bayağ önemli.

2- tokalaşma önemli meseledir, kızın elini karı gibi tutmayın, güven vermeniz lazım sıkı tutun.

3- göz teması kurun, ve ses tonunuza ve kelimelerine özen gösterin.

4- erken uyuyun ve süt için.

abinizden tavsiyeler.
(img:#1419445)
"pardon, sizi bir yerden çıkarıyor gibiyim, mesela kalbimden."*
arkadaşla ilgi çekici bir konu konuşun(eski siyaset,tarih işe yarar) birbirinize zıt görüşlerle tartışın(ofansif olmayın).o elbet konuya dahil olur.

nasıl işe yarar mı?
onunla güngören'de karşılaşmak.
eğer bir kızla tanışacaksanız. sosyal medyadan tanışmayın. eğer john snow gibi yakışıklı değilseniz muhtemelen kız mesajınıza dönmeyecektir. en doğal tanışma yöntemi yüz yüze tanışmaktır. kızın tipi farketmez ister güzel ister orta tipli bir kız olsun yüz yüze ve akıllıca yanına giderseniz muhtemelen tanışırsınız. eğer kız yabani değilse tabi ki. insan sosyal bir varlıktır. konuşarak anlaşırlar. sesleri mantıklı cümleler, kelimeler haline getirirler. dolayısıyla eğer bir kızın sevgilisi vs. yoksa herhangi bir konudan konuşarak vs tanışabilirsiniz. eğer illaki bir taktik, yöntem istiyorsanız merhaba, ben abuzer, tanışabilir miyiz gibi banel, klişe ve direkt kontra atak oynayarak tanışmayın. tanışma doğal kendiliğinden gerçekleşmeli. üniversitedeyseniz okuduğu bölümü vs tesadüfen karşılaşmış gibi yapıp tanışabilirsiniz.

kadınlar enteresan canlılardır. erkekler gibi sadece on off modu yoktur. bin türlü duyguyu içlerinde barındırır. tanrı öyle yaratmış usta. onun için uygun zamanı kollayın. bütün şartlar oluşsa bile yine de türk kızının reddetme potansiyeli vardır. ama pes etmeyin. tanıştığınız sırada akıcı bir şekilde konuya yön verin. tekleme olmasın konuşmada. duraklama olmasın. sıkıcı konuşmayın yeter her türlü tanışır instagramda alırsınız telefonda. rahat olun. kızları bu kadar büyütmeyin. dünya da 3,9 milyar kadın var. elbet birini bulursun. o olmazsa diğeri olur.
sosyal medyadan iş çıkmaz. instagramda kendini beğenmis egoist narsisit kızlar dolu.
biriyle konusuyoruz erkek tüm maasını verecekmiş evi toplayacakmış falan filan.

tik toktan cok tanıştım onlarda dul yamanacak keriz arayan çıktı. kızın iki çocuğu varmış gizliyor bakireyim ilkimsin diyordu.

biride boşandım dedi sonra ikincidende boşandığı ortaya çıktı sonra eski esleri ile aynı mahallede oturuyormus senle evlenirsek aynı mahallede oturacağız demesinmi.

az daha beni kötü yola düşüreceklerdi. 1 senede 20 kadınla tanıştım bir daha tövbe.
merhaba derseniz türk kızının takınacağı haller.
görsel
türk kızıysa hangi yöntemi uygularsanız uygulayın tutmayabilir.
ismini sormak.
Gidin merhaba nasılsın deyin. Bir şey soracaktım acaba şu notlar sende var mı bende bunlar var işine yarar mı gibisinden bir şeyler sorun. Gerisi gelir zaten.
ismini sormak.