bugün

Sevgiliniz varken bir barda alkolün de etkisiyle başka bir kızı dudaktan öpmek bence aldatmak sayılmaz. Sonuçta alkolün etkisi yani.
emdirirsen oluyor mu peki uyuyor mu kriterlerine
ırzına geçmektir

(bkz: Herpes)
bu konuda kafası karışanlar osmanlıda zina hükmüne nasıl varılır konusunu incelemeye alsınlar.
islamda şöyle bir şey var; ameller niyetlere göredir.

ihtiyaç sahibine iyilik yapmak için yola çıktın, iyilik yapma eylemini gerçekleştirme yolunda ilerlerken ihtiyaç sahibinin “hallettim” cümlesiyle karşılaştın.

Sen iyilik yapamasan dahi niyetin salih olduğu için bunun mükafatını alıyorsun.

Diğer örneğe gelelim;

En basite indirgeyeceğim. Bi kadınla cafede tanıştın ve birden etkileşim oldu. Kafanda “ben bununla sevişirim.” Diye geçirdiğin an aldattın onu.

Mesela; Kadınla sevişmek için otel rezarvasyonu yaptın, akşam olduğunda kadın işim çıktı gelemem dedi ve sen onunla buluşamadın.. yine aldattın.

Tinder dan match olduysan, hatta tinder yüklediysen bile aldattın.

Olay kafada bitiyor tamamen. Sigara bırakmak gibi lan bence.
ulan ben yalan söyleyince uyuyamıyorum.. rahatlığa bak.
sevgiliniz varken bile yaşansa aldatmak sayılmayacak eylemdir. alkollüyken o kadar yakınlaşma olur farklı farklı kızlarla, önemli olan ilerletmemek.
2.24'üncü dk dan itibaren cevaplanmış soru.. https://www.youtube.com/w...4RQQbU3OsuI&t=0h2m24s
Sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya hanımınız varken yaşanırsa durumun aldatma olacağı gerçeğidir.

Cevabı evet olan soru.