bugün

görsel
böyle konuşuyoruz ama sevgilin kızmasın:)) demek birazdan sana yürüyeceğim haberin olsun demektir.
ben direk müslüm gürses şarkısı atıyorum. şimdi evliyiz.
taciz etmek değildir.
yürüdüğünü yada hoslandigini belli etmek isteyen bir çok erkeğin yaptığı hata, bunu taciz haline dönüştürmek. lütfen bu sınırı aşmayın.
Belli etmeye gerek yok anlar o mal değilse inceden süzdüğünü.
Akıllıca değildir.

Sessiz ve sinsi olun ki hatun huylanıp kaçmasın.
abinizi dinleyin.
şimdiye kadar 300 e yakın kadına yürümüşlüğüm var. Ama hiç başarılı olamadım.*
Birlikte bir akşam yemeği yemek. Ardından soğan yedirmek. Yerse evlenirsin.
Alttan alttan güzelliğine iltifat ederek belli ederim. Ama bazı yavşakların yaptığı gibi saçma sapan iltifatlar değil. Edebi daha çok. O da bi sinyal yakarsa yürümem koşarım. Yakmazsa eyv. Bu işler bele
Konuşurken gözlerine değilde göz bebeklerine odaklanmak. Tavsiyem direkt sağ göz bebeğe odaklanın.
Öncelikle kızın tam karşınızda olması lazım, sonra yavaş yavaş kıza dogru gidin iste bu kadar kolay. Eger bu kuralı uygularsanız ağınıza düşüremiyeceginiz kız yok Tebrikler artık siz de bir badboysunuz...
1:Gece'nin bir yarısı ansızın gelen uyudun mu mesajı ki bu bazen Nuri alço gibi algılansa da, öyle değildir sensiz uyuyamıyorum zalımın kızı demektir.
2: Değişen profil fotoğraflarını anında farkedip ooowwww waaawww gibisinden azıcık abartılı gözü kalpli ikonla süslemeli mesajlar atmak.
3: Durum güncellemelerini ilk takip eden olmak.
4:Attığı her adıma sosyal alemde like atmak.
5:Şarkı,Şiir bir Kitap'dan alıntı cümlelerle yaptığı güncellemelerin devamını Şirince onun da boş ve hoş olacağı anları yakalayıp tamamlamak.
7: hayırlı cumalar mesajı atmak.not: Bu olmazsa olmaz.
8:Sürekli boş anını kollayıp buluşma bir kahve için randevu almaya çalışmak.
9: uzar giderrrrr......
Son olarak meme foto'su atsana deyip içinizdeki çakiyi artık dayanamayıp salarak sizden bu kadar vıcık olmanızdan ötürü yavaşça gıcık kapan kızın vurucu hamlesi olan her yerden engellini yemek.
Oh sen sağ ben selamet herkes mutlu oldu son....