bugün

Ne yazık ki henüz bana nasip olmamıştır. Sabah giyiyorum akşam çöpe atıyorum. Mutlaka bir şekilde kaçıyor yani o çorap.

Edit: genellikle oturduğum sandalyeye ya da masamın kenarına falan takılıyor. Bazen arabanın anahtarlığı dizine sürtüp kaçırıyor. Kimi zaman eteğimin fermuarı sıkışıyor. Bazen de ayakkabının süsleri kaçırıyor.
(bkz: kaçan kovalanır) derler.
giymeyi bilmiyorsan giyme, daha bugüne kadar çorabım kaçmadı. neden, giymedim çünkü. evde babam ağzıma sıçar ''kocaman adam oldun yaptığın işe bak diye'' orası da ayrı.
Kaçar cok fena. Ama giyeni anlindan opmek lazim.
ayak fantezisi öncesinde bacaklardan ve ayaklardan çıkarılmışsa muhtemelen mümkün olacaktır.
istenmeyen tüylerinizi mach3'le alırsanız olacağı odur.
3. ya da 4. kez giydiğim bile oluyor . ama yıkandıkça ilk aldığındaki görüntüsü kalmıyor.
150 kiloysanız kaçar o çorap.
bir kültolu çorabı ikinci kere giyebilmek. gibi Mülteci isteklerim oldu ara sıra, biliyorsun.. Şimdi donlarımı Bir bir yıkayıp çamaşır ipine asıyorum. Bu son olsun, bu son olsun.
her kula nasip olmaz.
Tarlaya külotlu çorapla girilmez. Kaçar tabi.
topuklarınızın bakımını iyi yapmanız durumunda mümkünlüğü artacaktır.
Vay amk.

Ne başlıklar açılıyor 10 yılda 3 kişi yazmıyor bir külotlu çorap 7 dk da 15 üzeri entry alıyor.
pardon ama gerçekten göt ister.
Normal olandır. Her defasında çorabı kaçırmayı nasıl beceriyorsunuz? En az 2-3 defa giyebilmeli kadın dediğin.
7 yildir giymiyorum kucukkende sevmezdim. Kolay gelsin.