dün gece 32. gün programında ispatlanmıştır bu gerçek. önünde yığınla duran kitaplarıyla, sürekli çıkardığı; dava bu okuduklarımdan sonra bitmiştir belgeleriyle ve ben orducu sosyalistim diyebilmesiyle türk halkını dün gece ekrana kitlemiştir, kırıp geçirmiştir. teşekkürler yalçın küçük.
ciddiye alınacak, hakkında başlık bile açmaya degmeyecek bir kişiyi, kendi içinde çelişik bünyeyi konusmak, haketmedigi degeri vermektir o kişiye ama benim merak ettigim bu gibi çelişik ve akıl saglıgı bozulmuş, her agzını actıgında birilerine hakaret ve iftira eden bir kimse nasıl oluyorda ulusal medyada kendi adına program bulabiliyor ve önemli görülebilecek reytingi olan programlara gerçek bir konuk muamelesi görerek çagrılıyor. tahminim dün gece ki 32. gün programı onun son programı oldu, o kadar çok saçmaladı ki, birand bile yuh dedi sonunda.
gecenin gec saatleri olaması ile birlikte, konusmaları ile uykumu getiren, ancak yaptıgı el cırpmlarıyla,masaya vurmasıyla,cok bilmiş tavırları ile kendisinden nefret etmemi saglayan şahsiyet.
32.gün'ü sitcom'a çeviren zamanında alim olan, fakat dün akşam yaşlılığının her bir hareket, her bir sözünde görüldüğü zat.
o değil de, o adamı buraya çıkaran mehmet ali brand'a ve onunla oturuma katılan diğer konuklara bir bakmak lazım.

herkes kral kostümü giymiş soytarı, o ise alenen soytarı... çok fark yok... yazık...
karşsındaki kişilerin düşüncelerine tahammülü olmadığını gösteren insandır. fikirlerinde haklı dahi olsa karşsındaki insanı azarlamaya, susuturmaya hakkı yoktur. tartışma ortamlarında, fikir alışverişlerinde kesinlikle bulundurulmaması gereken insandır. hayatı için:
(bkz: http://www.yalcinkucuk.ne...aber_detay.asp?haberID=11)
kendisi en büyük hatayı, o programa çıkarak yapmıştır zira o programa çıkmasıyla buradaki dincilerin ağzına düşmüştür, düşmüştür çünkü düştüğü yer gerçekleri göremeyen, ülkeyi ekonomiden ibaret sanan insanların ağzıdır. özelleştirme özelleştirme diyordunuz bütün hastaneler özelleşti şimdi de özel hastanaler ssk'lı almayacağını açıkladı, hadi kaşının şimdi.
kendi yazdıklarını belge diye gösteren, hakarette sınır tanımayan kişi.
komediyi bile komedyen kimliğiyle basında,yayında çıkan kişilerden daha iyi, daha zekice yaptığı bir aşikar durumdur. şimdi bu durumda komedyenim diye ortada gezenlerin palyoça gözyaşlarını dökmelerini beklemek anlamsızdır. insan ihtiyaçlarında ikame gibi toplum ihtiyaçlarında da ikame olur.
mesela normal bir nörologtan daha fazla sara ve epilepsi hakkında bilgi sahibi olduğunu artık biliyoruz.. şimdi bu durum onun ayıbı falan mıdır! tabi ki değildir!
Bilmek teoriktir ve uygulama ise teoriye ne kadar yakınlaşırsa o kadar kusursuzlaşır.
kendisinin de belirttiği üzere yalçın küçük 'işlenmemiş cinayetler' peşinde koşmaktadır ve salt bu sebepten bile yalçın küçük'ün iyi bir komedyen olması kurşunu doğru yere sıktığı anlamını taşır. hatta belki de yalçın küçük ilk kez halkından daha çok, elitiyle dalga geçmeyi, halkı aşağılamaktan ziyade elitlerin halkları ahlaktan uzaklaştırdıklarını ifade ederken elitlere hakaretle bu işi yapan yineliyorum belki de ilk adamdır.
(bkz: yalçın küçüktür ama mide bulandırır)