bugün

(bkz: kızın kaşar olması yüksektir) asdghjkll
+ senin kaşar olman yüksek mi Lale?
- o ne demek Mahmut ya?
+ bir sürü arkadaşın var, çoğu erkek ve seninle arkadaş olmaktan mutlular falan. kesin yani kaşar olman yüksek senin.
- bence artık sözlüğe girme Mahmut, kötü etkiliyor seni.
+ demi hep sözlükten, seni yüksek kaşar seni.
Ben erkek arkadasları daha fazla olan bir kız olarak bu konunun üzerine bayagı bir düşündüm.
Ülkemizde çok az sayıda kız; doğayla, sporla, sanatla vb şeylerle ilgileniyor.
Çok az sayıda kız, illa 10 kişi toplanmadan , kendi başına vakit geçirmekten hoşlanıyor.
Çok az kız; dedikodu yapmayı , gruplaşmayı sevmiyor,
Çok az kız; fesatlık nedir bilmiyor,
kendisinden daha güzel gördüğü insanları veya karakterleri kıskanmayan çok az sayıda kız var.
Mahalle karıları gibi ağız dalaşına girmeyi sevmeyen, insanları körükörüne yargılamayı tercih etmeyen cok az sayıda kız var falan filan.

Tamam oo ben de marjinalim, radikalim, o yum bu yum demiyorum, kendi çapımda ilgileniyorum birşeylerle ama olmuyor yani yirmi üç yaşıma geldim hala cok azıyla dısarı cıkarım.

Çok kız arkadasım vardır evet cünkü seviyorum insanları, arkadas edinmeyi ama büyük bir kısmı uzaktan cok daha güzeller, özeller gercekten. Yani ben bir köşeye geçip dedikodu yapmayı öğrenmedikce dahil olamayacagım o güzel insanlara, üzgünüm.
yüksek ihtimallidir.uzak durun o karşı cinsten.
Bir konuya da cinsiyetçi olmadan baksanız keşke dedirten başlık.. Ayrıca o sosyal çevrede asla bulunamayacağınız için bok attığınız bir kız olduğunu da anlamamızı sağlamıştır.
Instagram yada twittera takipÇi topluyordur belki kurduğu Çevre arttıkÇa saygınsızlık ve yararsızlığı fark etcek.
kızların edindikleri sosyal çevredir.

bir kızın sosyal çevresini tanımlarken erkek sayısı olarak bakılmaması gerekir. ne kadar çok erkek o kadar kötü olması çok doğru değil. tam tersine bir kızın ne kadar çok kız arkadaşı varsa o zaman tehlikeli işte.