bugün

Bugün 24 tl verdim o da olur mu?
(bkz: oblomov)
Benimdir kitap güzelse daha fazla da verebilirim.
enayidir. o kadar paraya 1.5 iskender yerim ben.
verdim vermeye de gelecek inşallah... sanırım kitapçı kitabın ayaklarının çıkmasını falan bekliyor. başka açıklaması yok.
bir paket sigara günde 12 lira verip, falcı denen sahtekarlara 50-100 bayılan tipleri pek rahatsız etmiştir.

hazır kitap fuarı da başlayacak. ne 25'ler verece şimdi millet heeey hey.. *
bu çocuk okur denir. helal olsun denir. ama o paraya 2 paket parlıament alınır be kardeşim .
90 lira vermişligim var ancak mecburiyetten, ders kitabı.
Düzenli olarak 10 15 maksimum bir ayda yaptığım eylem.

hayatta hiç bir şeye marka diye para vermem ama albüm ve kitabı sürekli orjinal kullanıyorum.

bizde böyle delikanlıyız anlatabiliyor muyum?
parayı sokaktan toplayan kişidir. yazık. evet.
en fazla 10 lira verilir fazlası yazıktır.
parasını çöpe atmayı seven insandır. evet.
Ne hoş insandır o.
Zengin bi salaktır.
eskiden olan insandir.
(bkz: fiyatları güncelleyelim)

En son bir kitaba 50 lira verdim.

Not;

Ayrıca 3 ayrı kitaba bir defada 320 lira verdiğimi şimdi ekliyorum.
350 lira bile veririm ki verdim aq. mal gibi şeylere para veren amelelerden de olmadığım için çok mutluyum.
hep 50 liralık almasını önerdiğim insandır. sahaflarda 50 liraya bir aylık kitap ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilirsiniz. d&r, inkılap vs kazıklanmanın manası yok. tabi öğrenciyseniz. düzenli gelirin varsa tabiki 0 kitap alın amk sektöre katkınız olsun.
parası neyse verim yeter ki satın..

(bkz: kürt olduğum için bana kitap satmayan kitapçı)
2 günlük sigara paranı kitaba harca daha faydalı.
Ben 10 kitaba 640 lira verdim sen ne diyon.
(bkz: ibnetor)
Tahminimce bu başlığı dalga geçmek/aşağılamak için açtınız.. sonra türkiye neden gelişmiyor.
Yerinde bir yatırım yapmıştır. Tebrikler
Kütüphaneye gidebilirsin çünkü ben öyle yapıyorum. Ben yakın zamanda elimdeki kitapları muhtara ya da kütüphaneye teslim edeceğim.
Alkol, sigara ve diğer bağımlılık yapan maddelere onca para vermekten iyidir. O 25 tl'yi edebi zevkine veya bilimsel gelişimine harcamayı seviyordur.

Üstelik şu an mağazalar hariç birçok kitap sitelerinde ya da kitap fuarlarında 25 tl'ye 2-3 kitap alınan kampanyalar oluyor. işini bilen bir insansa bundan bile yararlanabilir. Yani bu insanlar öcü değil. Keşke herkes kitaplara 25 tl vermeyi çok görmese de ülkemiz azcık kültürel anlamda gelişse..
güncel Önemli Başlıklar