bugün

G.r.r martin piçi şu kitabı çıkarsın 300 lira olsa yine vericez.

Ölüyorum amk meraktan.

Sakalını siktigim yaz artık.

Edit: başlık başımıza kalmış.
Adama koyar. Esaretini sikeyim boyle kitaplarin. Mecburiyetten almak zorunda oldugum kitaplar oldu ulkemizde olmadigi icin. 300 dolara kitap var lan, tabii ki de almadim. Adamlar ya dolarin kac para oldugunu bilmiyor, ya da hic dayak yememisler.
büyük boy, kuşe kağıtlı falandır. Olabilir yani. değeri oysa verilir. hayatında 200 sayfa roman dışında kitap almamış olanlar bilmez.
-Ders kitabı-atlası ise paşa paşa verilir.

-kısıtlı sayıda özel basım ise gönüllü verilir.

-ilgilendiğin piyasada olmayan eski basım -ilk basım ise koşa koşa verilir.
o paraya yazar satın alıyorum ben arkadaşlar .

evde dolaşıyorlar şu anda. yazarlar duygusal oluyorlar akşamüstü cam KENARINA ÇIKARIYORUM DIŞARIYI iZLiYORLAR SESSiZCE.
Tolkienin tek cilt yüzüklerin efendisi serisine 90 lira vermişimdir. Kimisi derki kafanı sikeyim.
Şu sıralar biyoloji hocamızın campbell biyoloji için aldığı fiyattır. Tabiki almayacağım. Ayrıca kitap 5 kg.
Veririm de yüzüklerin efendisine vermem. Tabi param olursa veririm. O da şimdi yok.
Bir kitaba hiç 130 tl vermedim ama bi kitabı 130 tlye* verdim. Pişmanım, keşke vermeseydim.
Lakin o ara para lazımdı be, napak?

işte o kitap:
görsel
Fazla bilinmeyen bir kitap olmalı. içinde diğer insanların bilmediği çok değerli bilgiler varsa kıyar alırım. ilgimi çekmeli. Ayrıca kitabın baskısı çok çok az olmalı. Bi yere geçer insanlardan gizli saklı okurum sonra da ya imha ederim ya çok gizli bir yerde saklarım mk. Sadece bana ait olmalı o bilgiler etrafımdakiler bilmemeli o kadar para vermişim.
görsel
ekonominizi altüst eder. üstten başlayarak yazıyorum. 115 dolar, 90 dolar, 33 dolar, 35 dolar, 240 dolar, 60 dolar. 300 doları geçen kitaplar var akıl alır gibi değil. elbette alamıyorsun.
bir yıllık stratfor üyeliği 120 dolar veriyorum.