bugün

Şerefsizin önde gidenidir. Kanı bulup akyuvarlısını arayandir. Bir kere soktun git dimi. Yok.dönüp dönüp yine sokuyor. Kendi ağırlığının bilmem kaç katına kadar kan emiyor. Kefenine kullan inşallah o kanlarımı. Sırf bu adi yaratıkları öldürmek için AIDS e yakalanayım diyorum. Düşün beni sokan sivri de AIDS den gidiyo. Sırf bunun için deneyeceğim.
sürekli sokma isteğiyle yanıp tutuşan sinektir. *
hadım edilmesi gereken sivrisinektir.
eceli gelen sinektir. sonu mutlak ölümdür.
gece gece küfürbaz olmamı sağlayan sinek türüdür.
Hele bunların kulak etrafında dolaşanları vardır ki insanı deli eder.
duvarda vurulup, emdiği kanı burnunundan çıkarmak suretiyle öldürülmesi gerekmektedir. lakin çok kan çıkınca vay yavşak dedirten hayvandır kendisi.
(bkz: geber ulan)
(bkz: paylaş bizimle asil kanını)
an itibariyle ayaklarımın arasında dolaşmakta olan sivrisinek modelidir.
bir de bunları gece uyurken özellikle kulağının dibinde vızıldayanları vardır, bunların,sokulduğumuzda nasıl tepki verdiğimizi analiz ederek , hareket tarzımızı veritabanlarına kaydetmek gibi zevkleri vardır. kurban uyanık halde olmalıdır.
ayrıca bunlar, uyandırayım da dönsün bi ordan sokayım, bi kere daha uyandırayım dönsün bir de burdan sokayım gibi değişik alternatiflere yelken açmış, yeni heyecanlar arayan bir karakterdedirler.
len sokucaksan sok ama uykumu bölme yaaa.
-olm neden sokuyorsun bu kadar lan. Bi soktun yetmiyor mu? g*tüm kadar bünyesin affedersin. Patlıycan olm.
+Abi kusura bakma ya. Senin kandaki yoğun alkol iyi kafa yapıyor. Alıştık bırakamıyoruz be abi.
*Şlak!
(bkz: Drink responsibly) (Meali ağzınızla içiniz olması lazım)

Ben hep bu sebepten diye düşünüyorum bu sivrisineklerin terbiyesizliğini. Cidden... Ya da alkol bende de kafa yapıyor olabilir... Şlak! T-Box!
hemşirelerle ortak yanı damarı anında bulabilmesidir.
(bkz: vampir sivrisinek)
aç olan sivrisinektir.
(bkz: kanımı sivrisineklere bağışlıyorum)
(bkz: o ç)
doymamıştır. ya da kanın lezzetini beğenmiş olabilir.
soktuktan sonra git-gel mi yapmasını bekliyosunuz efenim demek istiyorum. zira sivrisinek soktuktan sonra kan emer, çekip gitmez.
Aşırı şehvet olan sinektir. soktuktan sonra uslanmaz.
geçen bi yazı okudum insanları sokan sivrisinekler hep dişiymiş . Doğal olarak sokmak kavramıyla çelişiyo biraz o zaman erkek sivrisinek sıçtı.
çeşitli kan testi yapmaka için 1 ünite kadar alıp gidecek sinektir, bırakın işini yapsın.
vadesinin dolduğuna inanan sinektir.
(bkz: soktuktan sonra ne farkeder)
döner tekme ile savuşturulur.
tam uykuya dalmak üzere iken, vıyıldayarak kulağın etrafında dolaşır. "seninle işim daha bitmedi" demek ister.
Topuğa kadar dadanan garip mahluktur. Gece gece kedi fare oynattırır insana.
gözünü raid doyursundur.
gece gece en sevdiğimiz eşya olan yastıkla bizi yüzgöz eden sinektir efendim.