bugün

kemalistlerin mutsuzluğunu ortadan kaldırmak için elzem olandır. mutsuzluk iyi bir şey değildir azizim. hele ki bunun sebebei tamamen sabit ideoloji ise. yazıktır efenim. moral düzelten şeyler gereklidir. artık kalpaklı atatürk resimleri klişeleşti bence yeni bir şeyler bulmak lazım. hepimiz aynı coğrafyada yaşıyoruz nihayetinde. hepimiz türküz! en azından toplum içinde böyle hissetmek zorundayız!

bir kemalisti ne mutlu eder peki?

atatürk mü? sadece...

hayır olmamalı. değil de zaten... mümkün de değil zaten...

peki ne olabilir?

buldum.. ben buldum..

kuşe kağıda basılı bir cumhuriyet gazetesi bonusu olarak da sözcü...

vallahi bunlar yeter kendisine. turgut özakman kitaplarını dememe gerek bile yok zati..

yalanlar ...

harikulade yalanlar...
Hayır, Mustafa Kemal'i anlamanız bizim için en güzel hediyedir.
MUSTAFA KEMAL'e saygı ve düşüncelerini benimsemek paha biçilemez
ce e yapan kenan evren oyuncağı** versek seviniler herhalde.
üzerine kalpaklı atatürk resmi basılmış türk bayrağı. (kalpak ve bayrağı tahribat yasak olsa da; anayasa'da bu iş için enfes bir gedik açılabilir.)
şöyle en kalenderinden bir gözlük, at gözlüğü ama.
(bkz: evinin ortasına atatürk büstü yaptıran kemalist)
bir mandacı için en kıymetli olandır. efendim? hayır ilgilenmiyorum bahtsız ailenle. bana senin çürük beynin gerek.
Ilke ve inkilaplari, turk gencligine hitabesindekilerin kutsal kitap gibi dikkate alindigi bir Turkiye, verilecek en guzel hediyedir. ne yazikki 'kurdalesi kordugum'* bu hedaaayenin.
kesinlikle saygı.
ankettir efendim...
(bkz: nutuk)
çamur atmamaktır.
kitaptır. kemalist; okuyan, kendini geliştiren, aydın insandır.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/beyin-14017/
ne verdiğiniz önemli değil, kimin verdiği önemlidir. örneğin akp atatürk'ü verse almazlar.
(bkz: rozet)
bi biskirem versem?
bir akp'li anne. yemek yapar falan yeriz.
ibrahim kaypakkaya - seçme yazılar.

sonra anlayacaklar neden "kemalizm faşizmdir" dediğimizi.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/kaz%C4%B1k-509928/
darbe ile ilgili anayasa maddesi çok güzel bir hediye olur gerekli orduyu topladıkları gibi o mutlu günlerimize geri döneriz.
Atatürk imzalı molotof kokteyli olsa gerek.
atatürk resimli kupa.
Heykel
Edit maksat gündem değişsin analara sövülmesin.